Zihni Şahin Hakkında Bomba İddia

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin’in AK Parti’den aday gösterilmemesinin ardından, tekrar adaylık için başvuru yapacağı öğrenildi.

Zihni Şahin Hakkında Bomba İddia

 

31 Mart 2019 tarihinde gerçekleştirilecek yerel seçimler öncesi Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin’in hangi partiden aday olacağı merakla beklenirken Şahin hakkında bomba bir iddia gündeme geldi.

 

YILMAZ’IN YERİNE GELMİŞTİ

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz’ın istifa ederek milletvekili adayı olmasının ardından boşalan başkanlık koltuğuna, Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin getirilmişti.

 

KISA SÜREDE SEVİLDİ

Genel seçimlerden sonra başkanlık koltuğuna oturan Zihni Şahin, 4 ay gibi kısa bir sürede vatandaşların sevgisini kazandı.

 

MUSTAFA DEMİR’E TEPKİ

31 Mart 2019 tarihinde gerçekleştirilecek yerel seçimlerde AK Parti, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı olarak Mustafa Demir’i gösterdi. Demir isminin açıklanmasıyla seçmenlerin tepkisine neden oldu.

 

BAĞIMSIZ ADAY OLACAK

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin’in AK Parti’den aday gösterilmemesi üzerine, kulis görüşmeleri hızlandı. Şahin’in önce Milliyetçi Hareket Partisi sonra ise Büyük Birlik Partisi’nden aday olacağı öne sürülmüştü. GerçekTaraf.com haber sitesinin edindiği bilgilere göre ise Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin’in, bağımsız olarak aday olacağı öne sürüldü.

Kaynak: GerçekTaraf.com

 

Güncelleme Tarihi: 02 Aralık 2018, 17:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER