Yusuf Ziya Yılmaz İyi Partililerden AK Parti'ye Oy İstedi

AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Yusuf Ziya Yılmaz, "Bu millet kimin ne yapacağını iyi biliyor" diyerek İyi Partililerden AK Parti'ye oy istedi.

Yusuf Ziya Yılmaz İyi Partililerden AK Parti'ye Oy İstedi

 

AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Yusuf Ziya Yılmaz Ramazan ayının son gününde Ladik ilçesinde gerçekleştirdiği ziyaretlerin ardından İlkadım İlçesine gelerek İstiklal Caddesi üzerinde bulunan esnafların ve vatandaşların bayramını tebrik etti. AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Yusuf Ziya Yılmaz, "Bu millet kimin ne yapacağını iyi biliyor" diyerek İlkadım İyi Parti Seçim Koordinasyon Merkezi önünde bulunan İyi Partili vatandaşlardan AK Parti'ye oy istedi.

Samsun Belediye Başkanlığı görevinden istifa ettiği günden itibaren bir gününü bile boş geçirmeden seçim çalışmalarını sürdüren AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Yusuf Ziya Yılmaz, bu süreçte Samsun’un her yerinde vatandaşla bir araya gelerek AK Parti için destek istedi.

 


BU MİLLET KİMİN NE YAPACAĞINI İYİ BİLİYOR
Türkiye’nin büyük bir aile olduğunu vurgulayan Yusuf Ziya Yılmaz, yoğun bir şekilde sürdürdüğü çalışmalarında birlik ve beraberliğin üst seviyede olması halinde Türkiye’nin güçlenerek büyüyeceğini ifade etti. Yılmaz, güne Ladik’ten başlayıp İlkadım’da devam ettiklerini belirterek, “Samsun’umuzun her yerinde güzel insanlarımızla birlikte olarak partimize destek istemeye devam ediyoruz. AK Parti iktidarı döneminde yapılan çalışmalardan ‘Ben bir fayda göremedim’ diyen kesinlikle olamaz. Toplumun dertlerine derman olmak için yola çıkmış olan cumhurbaşkanımız, genel başkanımız Recep Tayyip Erdoğan beyin önderliğin de kurulan AK Partimiz geleceğe güvenle bakan nesillerin oluşması için büyük çaba harcıyor. Rabbim bizlerin yüzünü hiçbir zaman kara çıkartmadı. Çünkü bu millet kimin neleri yapabileceğini biliyor. O yüzden tercihini partimizden yana kullanıyor. İnşallah 24 Haziran günü de öyle olacak ve 25 Haziran’dan sonra daha güzel bir Türkiye’ye uyanacağız” dedi.

 

 
Güncelleme Tarihi: 14 Haziran 2018, 18:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER