Üniversiteli Öğrencilerden, Çocuk Yuvasına Doğum Günü Sürprizi

Samsun 19 Mayıs Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü 4. Sınıf öğrencileri, Sosyal Sorumluluk ve Topluma Hizmet Uygulamaları dersi kapsamında, Samsun Sosyal Hizmetler Süleyman Yançatarol Çocuk Yuvasında, doğum günü etkinliği düzenledi.

Üniversiteli Öğrencilerden, Çocuk Yuvasına Doğum Günü Sürprizi

 

Çocuk yuvasında Aralık ayında Doğan 9 yaşındaki bir çocuğun Doğum gününü kutlayan öğrenciler, diğer çocuklara da yüz boyama, sandalye kapmaca oyunu gibi çeşitli oyunlar oynattı. 


Çocukların eğlenceli vakit geçirmelerine vesile olan öğrenciler, bu yuvada her çocuğun doğum gününün kutlandığının, özellikle dışardan gelen desteklerle düzenlenen doğum günlerinin çocukları daha çok mutlu ettiğinin altını çizerek, her kesimin bu tür etkinliklerle sık sık çocuk esirgeme kurumunda kalan çocukların yanlarında olmaya özen göstermelerini istedi. 

 

 


Çocuklarla keyifli saatler geçiren üniversite öğrencileri, kendileri için bunun önemli bir deneyim olduğunu ifade ederek, bu etkinlik için onlara destek olan Sosyal Hizmetler yetkilileri ile Sosyal Sorumluluk ve Topluma Hizmet Uygulamaları dersi öğretmeni Burcu Altıparmak’a teşekkür etti.

Güncelleme Tarihi: 09 Aralık 2018, 17:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER