banner176

Tüyap Mobilya Fuarı Açılışına Yusuf Ziya Yılmaz Neden Katılmadı?

Tüyap tarafından her sene düzenlenen bu yıl 3.sü gerçekleştirilen Samsun Mobilya Fuarı'na Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz'ın katılmaması akıllara soru işaretleri getirdi.

Tüyap Mobilya Fuarı Açılışına Yusuf Ziya Yılmaz Neden Katılmadı?

 

Tüyap Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. tarafından, bu yıl 3.sü düzenlenen Samsun Mobilya Fuarı'nın açılışı yapıldı. 

Samsun Valiliği, Samsun Büyükşehir Belediyesi, Samsun Ticaret ve Sanayi Odası, Samsun Ticaret Borsası, Samsun Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği, Ondokuz Mayıs Üniversitesi, Samsun Marangozlar ve Döşemeciler Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği, Samsun Mobilyacı İş Adamları Derneği ve KOSGEB’in destekleri ve işbirlikleri ile hazırlanan fuar, 6 - 11 Mart 2018 arası açık kalacak.

Tüyap tarafından düzenlenen her fuara katılım sağlayan ve iştirakçilerinden biri olan Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Zİya Yılmaz'ın açılışa katılmaması dikkatlerden kaçmadı. Samsun Mobilya Fuarı'nın açılışına katılmayan Başkan Yusuf Ziya Yılmaz'ı Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Turan Çakır temsil etti.

Açılışa, Samsun Valisi Osman Kaymak, Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Turan Çakır, Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, Samsun Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (SESOB) Başkanı Eyüp Güler, Samsun Mobilyacı İşadamları Derneği Başkanı Erkan Malkoç ve sektör temsilcileri katıldı.

Güncelleme Tarihi: 06 Mart 2018, 15:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER