TÜRKAV Samsun Şubesi Görevden Alındı

Türkiye Kamu Çalışanları Kalkınma ve Dayanışma Vakfı (TÜRKAV) Samsun Şubesi yönetim kurulu başkan ile birlikte görevden alındı.

TÜRKAV Samsun Şubesi Görevden Alındı

 

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli tarafından 1989 yılında kurulan Türkiye Kamu Çalışanları Kalkınma ve Dayanışma Vakfı (TÜRKAV) Samsun Şubesi Başkanı Muharrem Yıldırım ve yönetim kurulu üyeleri görevden alındı.

 

YÖNETİM GÖREVDEN ALINDI

TÜRKAV Genel Başkanı Ebubekir Korkmaz tarafından TÜRKAV Samsun Şubesi’ne yazı gönderildi. TÜRKAV Genel Başkanlığı adıyla gönderilen yazıda, “ TÜRKAV Genel Merkez Yönetim Kurulu kararıyla yürütmekte olduğunuz TÜRKAV Samsun Şubesi Yönetim Kurulu görevinizden 15.10.2018 tarihi ile alınmış bulunmaktasınız” denildi.

 

EVRAKLARI ACİLEN TESLİM EDİN

TÜRKAV Samsun Şubesi’ne gönderilen yazıda, “TÜRKAV Şubenize ait defter, belge, evrak, resmi dokümanlar ve demirbaşların tutanak altına alınarak, Ahmet Keskin’e ivedilikle teslim edin” çağrısında bulunuldu.

 

ALAADDİN ER BAŞKAN OLACAK

TÜRKAV Samsun Şubesi’nin görevden alınmasının ardından yeni yönetimin, İlkadım Belediyesi memuru Mühendis Alaattin Er başkanlığında kurulacak yönetim kurulu üyeleri, her kesimi kapsayacak isimlerden oluşacağı öğrenildi.

 

 

Güncelleme Tarihi: 30 Ekim 2018, 18:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER