Trabzonspor Destek Oldu Giresunspor Alay Etti

Samsunspor’un mali kriz yaşaması üzerine Türkiye'nin dört bir tarafından destek yağarken ve Trabzonspor taraftarları Samsunspor’a destek oldu, Giresunspor taraftarları küstah paylaşımlarda bulundu.

Trabzonspor Destek Oldu Giresunspor Alay Etti

 

Samsunspor’un mali kriz yaşaması nedeniyle taraftarından siyasetçisine bürokratından temizlik işçisine kadar herkes Samsunspor’a destek oldu.

 

GİRESUNSPORLULARDAN KÜSTAH PAYLAŞIM

Samsun Valiliği tarafından başlatılan Samsunspor’a destek kampanyasına şu ana kadar 20 bine yakın kişi ve kurumlardan para desteğinde bulunuldu.

Samsunspor için başlatılan destek kampanyasına onbinlerce vatandaş Türkiye’nin dört bir tarafından destekte bulunurken Giresunsporlu bazı taraftarlar yardım kampanyasını küstahça bir şekilde eleştirdi.

Haberi okumak için fotoğrafa tıklayınız!

 

TRABZONSPORLULAR DESTEK OLDU

Pazar günü Samsun Cumhuriyet Meydanı’nda onbinlerce kişi Samsunspor’a destek olmak için biraraya geldi. Trabzonsporlu taraftarlardan oluşan Bordo Bereliler Samsun Platformu’da Samsunspor’a destek oldu.  Bordo Bereliler Samsun Platformu Başkanı Erkan Çebitürk yaptığı açıklamada; ‘ Biz Trabzonsporlu olsakta her zaman Samsunspor taraftarları ile kardeşiz. Kim ne düşünürse düşünsün, kim ne yaparsa yapsın, kim ne söylerse söylesin, umursamıyoruz bugün burada kardeşimiz için bir aradayız’ dedi.

Haberi okumak için fotoğrafa tıklayınız

Güncelleme Tarihi: 08 Ocak 2018, 15:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner174