Trabzonlular Olmazsa Samsunlular Aç Kalır Diyen Lütfi Çağlar Görevden Alındı

AK Parti Canik İlçe Başkan Yardımcısı Lütfi Çağlar’ın ‘Trabzonlular olmazsa Samsunlular aç kalır’ paylaşımından sonra gelen tepkiler üzerine Çağlar, görevden alındı.

Trabzonlular Olmazsa Samsunlular Aç Kalır Diyen Lütfi Çağlar Görevden Alındı

 

AK Parti’nin Samsun Büyükşehir Belediyesi adayının Mustafa Demir olarak açıklanmasından sonra mevcut Başkan Zihni Şahin’in tekrar aday gösterilmemesi tepkilere neden olmuştu.

 

ADAY BELİRLENİNCE TARTIŞMALAR BAŞLADI

Sosyal medyada AK Partili seçmenlerin alınan kararın yanlış olduğunu savunması üzerine tartışmalar başladı. Samsun Büyükşehir Belediyesi adayının Mustafa Demir’in Trabzonlu olması bazı kesim tarafından eleştirilmeye başladı.

 

LÜTFİ ÇAĞLAR’DAN SKANDAL PAYLAŞIM

Sosyal medyada Zihni Şahin’e desteklerin artmasıyla birlikte Trabzonlu olduğu bilinen AK Parti Canik İlçe Başkan Yardımcısı Lütfi Çağlar skandal paylaşıma imza attı.

TRABZONLULAR OLMAZSA SAMSUNLULAR AÇ KALIR

Lütfi Çağlar yaptığı paylaşımda; "Ne kadar zorluyorsun, Trabzonlu iş adamları olmazsa aç kalırsın. Kaç tane Samsunlu iş adamı var, bir araştır. Ondan sonra ayrımcılık yap. Reis ne derse o olur" dedi.

Lütfi Çağlar’ın skandal paylaşımı Samsunlular’ın tepkisine neden oldu.

 

GÖREVDEN ALINDI

GerçekTaraf.com tarafından gündeme getirilen haber, binlerce sosyal medya kullanıcı tarafından paylaşılınca AK Parti Canik ilçe Başkanı Ercan Eller, ‘Trabzonlular olmazsa Samsunlular aç kalır’ paylaşımı yaparak tepkilere neden olan AK Parti Canik İlçe Başkan Yardımcısı Lütfi Çağlar’ı görevden aldı.

Kaynak: GerçekTaraf.com

Güncelleme Tarihi: 25 Kasım 2018, 14:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER