Temel Armutcu'nun HDP'ye Omuz Verdik Paylaşımına Tepki Yağdı

Saadet Partisi Samsun İl Başkanı Temel Armutcu'nun " Saadet Partisi, HDP'ye omuz attı meclise soktu" paylaşımını infial yaratırken, vatandaşlar, "11 aylık şehit bebekten de mi utanmadın" diyerek tepki gösterdi.

Temel Armutcu'nun HDP'ye Omuz Verdik Paylaşımına Tepki Yağdı

 

Saadet Partisi Samsun İl Başkanı Temel Armutcu'nun sosyal medya hesabından paylaştığı mesaj tepkilere neden oldu. 
 
HDP'YE DESTEK VERDİK MECLİSE SOKTUK
Armutcu'nun kendi hesabından paylaştığı mesajda; " 16 yıl Akp'ye, meclisin 3/2 çoğunluğu veren Saadet, baktı bu iş tek başına olmuyor. CHP ve HDP'ye de omuz attı ve meclise soktu"  dedi.
 
 
11 AYLIK ŞEHİT BEBEKTEN UTAN
Salı günü akşam saatlerinde bölücü terör örgütü PKK, Hakkari Yüksekova'da görev yapan Astsubay Çavuş Serkan Karakaya'yı ziyaret eden eşi Nurcan Karakaya ve 11 aylık bebeği Bedirhan Mustafa Karakaya'yı, bombalı saldırıyla şehit etmişti.
Saadet Partisi Samsun İl Başkanı Temel Armutcu'nun PKK'nın siyasi uzantısı HDP'ye destek veren açıklaması üzerine gelen tepkilerden biri ise "11 aylık şehit bebekten utan" oldu.
 
 
ŞİMDİ HDP^YE DESTEK ZAMANI
Saadet Partisi Samsun İl Başkanı Temel Armutcu'nun, HDP'ye destek veren açıklaması üzerine  sosyal medya üzerinden Samsunlu vatandaşlar tepki gösterdi. Terör örgütünün siyasi uzantısı iddiaları ile gündeme gelen HDP'yi meclise girmesi için omuz verdiklerini söyleyen Armutcu'nun paylaşımına tepki gösteren bir vatandaşa skandal bir cevap verdi. Armutcu;  "AK Parti'ye 16yıl nasıl omuz verdiysek aynı şekilde HDP'ye de omuz verdik" dedi.
Kaynak: Gerçek Taraf
Güncelleme Tarihi: 02 Ağustos 2018, 08:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER