Temel Armutçu; Gün Birlik Olma, Siyonistleri Alt Etme Günüdür

ABD'nin, Türkiye'ye karşı ekonomik yaptırımlarının ardından dolar fiyatının artmasının siyonistlerin oyunu olduğunu belirten Saadet Partisi Samsun İl Başkanı Temel Armutçu, "Şuan farklılıklarımızı tartışmanın zamanı değil; bir olup siyonizmin elindeki silahı, imha etme zamanıdır" dedi.

Temel Armutçu; Gün Birlik Olma, Siyonistleri Alt Etme Günüdür

 

PKK ve FETÖ terör örgütlerine stratejik destek sağladığı ve ajanlık yaptığı gerekçesiyle suçlanan Pazaz Brunson'un Türkiye'de yargılanmasına tepki gösteren ABD, Türkiye'ye karşı ekonomik yaptırımlar uygulamaya başladı.
ABD'nin Türkiye'ye uyguladığı ekonomik yaptırımlar sonra dolarda ki hızlı artışı, Türkiye'de ki vatandaşları ikiye böldü. Dolar artışının sorumlusu olarak hükümeti suçlayanlar ve hükümeti destekleyenler şeklinde ikiye bölünen vatandaşlara, Saadet Partisi Samsun İl Başkanı Temel Armutçu çağrı yaparak "Şuan farklılıklarımızı tartışmanın zamanı değil;  bir olup siyonizmin elindeki silahı, imha etme zamanıdır" dedi.

Saadet Partisi Samsun İl Başkanı Temel Armutçu, sosyal medya hesabından paylaştığı mesajda şu ifadelere yer verdi;
Şuan farklılıklarımızı tartışmanın zamanı değil;  bir olup siyonizmin elindeki silahı, imha etme zamanıdır. Sayın bakanımız Berat Albayrak ekonomik tedbirleri anlatırken; trampet de yeni yaptırımları (demir çeliğe %50 vergi artırımını) onayladığını açıkladı.
Onların acıyan yeri belli.  Ayasofya ve incirlik.. Kapat incirliği, aç Ayasofya'yı bak ondan sonra nasıl yalvaracaklar.

Güncelleme Tarihi: 10 Ağustos 2018, 18:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER