Tekkeköy'de Mart'ın Sonu Tansu Çıkış'la Bahar olacak!

CHP Tekkeköy Belediye Başkanı Adayı Tansu Çıkış, 31 Mart seçimleri öncesi çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Belediye Mecli Üyeliği döneminde Tekkeköy'ün ve Tekkeköylünün sorunlarını yakından bilen Çıkış, sorunları çözmek için Tekkeköylüden destek istiyor

Tekkeköy'de Mart'ın Sonu Tansu Çıkış'la Bahar olacak!

 

Seçim çalışmalarını aralıksız sürdüren CHP'li Tekkeköy Belediye Başkan Adayı Tansu Çıkış'a seçmenler büyük ilgi gösteriyor. Mahalle  ve köy toplantıları gerçekleştiren Çıkış, Tekkeköy'ün öz evladı olduğunu karış karış her toprağını tanıdığını ifade ederek, "Ben Tekkeköy'ün ve Tekkeköylü'nün sorunlarını yakından biliyorum. Çözümleri için elimden ne geliyorsa yapacağım. Bundan kimsenin şüphesi olmasın. Bugüne kadar Meclis Üyeliği görevinde Tekkeköy'ün menfaatleri doğrultusunda nesıl hizmet verdiysen Belediye Başkanlığı döneminde de aynı özveriyle çalışacağımdan kimse şüphe duymasın" dedi.
 
CHP'Lİ SECMEN ÇIKIŞ'A GÜVENİYOR
 
Tekkeköylü vatandaşların büyük ilgi gösterdiği Tansu Çıkış ile birlikte geçen dönem kaybedilen Belediye Başkanlığı'nı 31 mart akşamı geri alacakları ifade eden Tekkeköylü seçmenler, "Hayati Tekin ile kaybedilen Tekkeköy Belediye Başkanlığı'nı Tansu Çıkış ile geri alacağız. Tekkeköy'de bu dönem yeniden CHP bayrağı dalgalanacak" şeklinde konuştu.
Güncelleme Tarihi: 13 Şubat 2019, 15:10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER