banner176

Sarıcaoğlu'ndan Zeytin Dalı Operasyonuna Bayraklı Destek

Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu Afrin’de düzenlenen Zeytin Dalı Harekatı’na destek için Kavak Belediye Binasını Türk bayrakları astı.

Sarıcaoğlu'ndan Zeytin Dalı Operasyonuna Bayraklı Destek

 

Suriye’nin Afrin bölgesinde terör örgütlerine yönelik yapılan operasyonlara destek olmak için Kavak Belediye Hizmet binasına iki tane Türk Bayrağı astıran Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu Kavak’ta bulunan tüm esnaflara Afrin harekatına destek için Türk bayrağı asmalarını istedi. Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Başkan Sarıcaoğlu şunları söyledi; “Zor bir süreçten geçiyoruz. Bu süreç içerisinde Türk Silahlı Kuvvetlerimizin yanında olduğumuzu gösterebilmek adına yapılan her hareket onlara bir moral olacaktır. Zeytin Dalı operasyonu ile ülkemiz tüm Dünya’ya gücünü de gösterecektir. Mehmetçiklerimizin yanında olduğumuzu ve her zaman onların yanında olacağımızı göstermek adına gerek sosyal medya gerekse ulusal basını kullanarak birlik ve beraberlik mesajları vermemiz gerek. Tüm Dünyaya ülkemizin üç beş çapulcuya pabuç bırakılmayacak bir ülke olduğunu ve Dünya'nın beş’ten büyük olduğunu göstermemiz gerek.” ifadelerinde bulundu.

 

 

Vatandaşlardan Sarıcaoğlu’na Destek

Belediye binasında Türk Bayraklarının asılı olduğunu gören vatandaşlar Başkan Sarıcaoğlu’nu arayarak teşekkür etti. Bazı vatandaşlar da Afrin’e düzenlenen Zeytin Dalı harekâtına destek vermek için evlerini Türk bayrakları ile donatacaklarını söylediler. Başkan Sarıcaoğlu tüm vatandaşlara hassasiyetlerinden dolayı teşekkür ederek şu ifadelerde bulundu; “Belediye olarak Afrin’e yapılan Zeytin Dalı operasyonuna desteğimizi göstermek adına farklı etkinliklerimiz de olacak” dedi.

Güncelleme Tarihi: 24 Ocak 2018, 13:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner181

banner179

banner180