Samsun'un First Lady'si Şükriye Şahin İlk Kez Görüntülendi

Samsun'da 19 yıldır Büyükşehir Belediye Başkanlığı yapan Yusuf Ziya Yılmaz'ın ardından ara seçim ile başkanlık koltuğuna oturan Zihni Şahin'in eşi Şükriye Şahin ilk kez kamera karşısına geçerek Samsun Golf Klubü'nde girişimci kadınlar ile bir araya geldi.

Samsun'un First Lady'si Şükriye Şahin İlk Kez Görüntülendi

 

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin'in eşi Şükriye Şahin,Kadınlar olarak birlikte hareket etmenin ve paylaşmanın önemine dikkat çekti.

Samsun Büyükşehir Belediyesi Golf Kulübü'nde girişimci kadınlar ve Büyükşehir Belediyesi'nden emekli dernek üyeleri kadınlarla öğle yemeğinde bir araya gelen Şükriye Şahin, kadınların verdikleri emeklerin her konuda değerli olduğunu söyledi.

 

BİRLİKTE DAYANIŞMA İÇİNDE OLMAMIZ ÇOK ÖNEMLİ

Samsun'da kadınlar olarak her zaman birlikte hareket etmeliyiz diyen Şükriye Şahin, “Kadınlar bulundukları her ortama değer katarlar. Geliştiren, büyüten bizleriz. Çok daha detaycıyız ve bu detaylarda güzellik var. Bu nedenle birlikte ve etkin olmamız çok önemli” diye konuştu. Kendilerini kırmayıp daveti kabul ettikleri için Şükriye Şahin'e teşekkür eden kadınlar ise, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin'e de görevinde başarı dileklerini ilettiler. Şükriye Şahin ve kadınlar daha sonra buggy ile Golf alanını gezdi.

 
Güncelleme Tarihi: 16 Eylül 2018, 14:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER