banner176

Samsunsporlu Taraftarları Çıldırtan Fotoğraf

Samsun AK Parti İl Başkanlığı’ndan paylaşılan bir fotoğraf Samsunsporlu taraftarlar adeta çılgına döndü.

Samsunsporlu Taraftarları Çıldırtan Fotoğraf

 

Samsun AK Parti İl Başkanlığı, bugün basın mensuplarına haber servis etti. Haberde AK Parti Samsun Teşkilatının seçim stratejisi belirleme toplantısı yapıldığını ve Pazar günü oynanacak Denizlispor müsabakasına tüm Samsunluları davet ettiği yer aldı.

Samsun AK Parti İl Başkanlığı toplantı salonunda, Samsunspor atkıları ile fotoğraf çekilen İl Yönetimi ve İl Başkanı Karaduman açıklamasında, Samsunsporumuz yarın, 53 yıllık tarihindeki en önemli karşılaşmasında bizi biz yapan sevdamız ve şehrimiz için mücadele edecek. Takımımızın iyi gününde ve kötü gününde her zaman en büyük destekçisi Samsun halkı olmuştur. Bu önemli ve zor gününde yine takımımızın yanında olduğumuzu göstermek için tüm Samsunluları yarın saat 13.00 da 19 Mayıs Stadyumuna bekliyoruz. Takımımıza destek için yarın tüm teşkilatımız ile birlikte bizlerde statta takımımızın yanında olacağız. Haydi Samsun, SAMSUNSPOR İÇİN STADYUMA” diyerek Samsunlulara seslendi.

 

TARAFTARLAR ÇILGINA DÖNDÜ

AK Parti Samsun İl Yönetimi'nin hiçbir zaman Samsunspor’un yanında olmadıkları belirten taraftarlar “Seçim yaklaştığı için atkı takıp, poz veriyorlar. Cumhurbaşkanı Samsun’a geldiğinde neredeydi atkılarınız. Küme düşüyoruz bu zamana kadar neredeydiniz. Hakan Karaduman başkan seçildiğinde Samsunspor’u ağzına bile almadı. Bundan sonrada Samunspor'u ağzınıza almayın” diye sosyal medyadan tepki gösterdi.

 

İŞTE O TEPKİLERDEN BAZILARI

 

Güncelleme Tarihi: 21 Nisan 2018, 21:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER