Samsun’da Yapılacak Mason Etkinliği İptal Edilmeli

Atakum Rotary Kulübünün düzenlediği 8. Çocuk Bilim Kültür Eğlence Şenliği’ne AK Partili Samsun Büyükşehir Belediyesi ve Atakum Belediyesi’nin sponsor olması kafaları karıştırdı.

Samsun’da Yapılacak Mason Etkinliği İptal Edilmeli

 

Samsun Büyükşehir Belediyesi Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan Atakum Rotary Kulübünün düzenlediği 8. Çocuk Bilim Kültür Eğlence Şenliği’nin afiş ve billboardlarında Atakum Rotary Kulübünün logosunun yanında Atakum Belediyesi ile Samsun Büyükşehir Belediyesi’nin logoları da yer aldı.

Atakum Rotary Kulübünün logosunun yanında ise Rotary Kulüplerinin sürekli kullandığı ‘İlham Kaynağı Olalım’ sloganı ve logosu yer alıyor.

8. Çocuk Bilim Kültür Eğlence Şenliği için, Rotary Dergisi’nin Ocak 2018 sayısında “2018-19 dönemi Uluslararası Rotary Başkanlığı görevini üstlenecek olan Barry Rassin, temasını “BE THE INSPIRATION” ifadelerine yer verildi.

MASONİK yapıyla işbirliği fikrini Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı’ya ve Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin’e kimlerin verdiği merak edilirken, 14 Ekim’de yapılacak etkinliğin iptal edilmesi ya da AK Partili belediyelerin sponsorluktan çekilmeleri bekleniyor.

Kaynak: Akasyam

Güncelleme Tarihi: 10 Ekim 2018, 09:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER