banner176

Samsun’da Tramvayda Ayakkabılarını Çıkarıp Veren Genç Bulundu

Samsun’da tramvayda yolculuk eden isminin Muhammed Alsamaraie olduğu öğrenilen Irak uyruklu o genç bulundu.

Samsun’da Tramvayda Ayakkabılarını Çıkarıp Veren Genç Bulundu

 

Samsun’da tramvayda yolculuk eden bir genç, ayağında ayakkabısı bulunmayan bir çocuğa kendi ayakkabılarını çıkarıp vermişti. Ayakkabıları çocuğun ayağına giydirip bağcıklarını da bağlayan genç, yoluna çorapla devam etti.

 

AYAKKABILARINI ÇIKARIP VERDİ
Samsun Büyükşehir Belediyesi SAMULAŞ bünyesinde hizmet veren tramvayda yolculuk eden, bir genç, yolcular arasındaki bir çocuğun ayakkabısız olduğunu fark etti. Oturduğu yerden kalkan genç, çocuğun yanına giderek sohbet etmeye başladı.

 

YALIN AYAK EVİNE GİTTİ

Genç sohbetin ardından ayağındaki ayakkabıları çıkarıp, çocuğa verdi. Ayakkabıları çocuğun ayağına giydirip bağcıklarını da bağlayan genç, yerine dönüp, çorapla yoluna devam etti. Gencin davranışı tramvaydaki yolcular tarafından takdirle karşılandı. Olay anı, bir kişi tarafından görüntülenip, sosyal medyada paylaşıldı.
 


 

BAŞKAN ŞAHİN O GENÇLE KONUŞTU

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin herkesin konuştuğu ve merakla aradığı o gençle buluştu. Başkan Şahin, “ O videoyu her izlediğimde duygulanıyorum, gözlerim doluyorum, ağlamaklı oluyorum. Bunu yapmak çok kolay bir şey değil. Varlıkta vermek ayrı ama yoklukta vermek çok zor bir şey. Allah böyle insanların sayısını artırsın” dedi. Başkan Şahin Muhammed’in babası ile de görüşerek “Böyle bir evlat yetiştirdiğiniz için sizi tebrik ediyorum” dedi.

Kaynak: GerçekTaraf.com

 

Güncelleme Tarihi: 03 Mayıs 2018, 15:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER