Samsun’da Şelaleden Atlayan Arkadaşına Tepkisi; Yapma Zafer

Samsun’un Canik ilçesinde bulunan Gölalan Şelalesi’ne yüzmeye giden bir grup vatandaş şelaleden suya atlarken çekindikleri video en çok izlenenler arasına girdi.

Samsun’da Şelaleden Atlayan Arkadaşına Tepkisi; Yapma Zafer

 

Samsun'un merkez ilçelerinden olan Canik'teki Gölalan Köyü, son dönemde turizme kazandırılan yerlerden biri haline geldi. Samsun şehir merkezine 20 kilometre uzaklıkta yer alan Gölalan Köyü'nde bulunan şelale, yeşillikler arasında olması, vatandaşların ilgisini çekiyor.

 

Gölalan Şelalesi’ne bir çok vatandaş yüzmeye geliyor. Yine yüzmek için Gölalan şelalesine giden bir grup vatandaş ilginç görüntülere neden oldu.

 

YAPMA ZAFER!

İsminin Zafer olduğu anlaşılan bir kişinin, 16 metre yüksekliğinde ki Gölalan Şelalesi'nden atlaması komik anlara neden oldu. Zafer, şelaleden atlarken onu videoya alan arkadaşının “Yapma Zafer yapma Zafeeeerrr” şeklindeki komik tepkisi, videonun kısa sürede en çok tıklananlar arasında yer almasına neden oldu.

 

 

Samsun Canik Gölalan Şelalesi Nerede?

Samsun şehir merkezine 35-40 dakika uzaklıkta bulunan şelale, Canik ilçesine bağlı Gölalan Köyü'ndeki Üçpınar Mahallesi'ndedir.
Canik'teki Metro Grossmarket'in bulunduğu yerden Harzemşah Sokak ve sonrasında Samsun-Asarcık karayolunu kullanarak yaklaşık 10 kilometre gittikten sonra sağ taraftaki yol ayrımına sapmanız gerekiyor. Buradan asfalt yolu izleyerek Gölalan tabelaları takip edebilirsiniz.

Manzara eşliğinde 10 kilometre kadar gittikten sonra Gölalan Köyü'ne ulaşıyorsunuz. Köyün biraz ilerisinde yer alan şelaleye gitmek için yaya olarak devam etmeniz gerekiyor. Bazı noktalarda suyun içerisinde geçmek durumunda kalacağınız için buna uygun kıyafetler götürmenizi öneririz.

Güncelleme Tarihi: 11 Eylül 2018, 08:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER