Samsun'da Neden Yan Baktın Kavgasında 6 Yaralı 10 Gözaltı

Samsun'un İlkadım ilçesinde fuar içinde "neden yan baktın" kavgasında 6 kişi silahlı kavgada yaralandı. Bıçaklı silahlı kavgaya karışan 10 kişi gözaltına alındı.

Samsun'da Neden Yan Baktın Kavgasında 6 Yaralı 10 Gözaltı

 

Samsun'un İlkadım ilçesinde "yan bakma" meselesinden çıktığı öne sürülen ve 6 kişinin yaralandığı silahlı kavgayla ilgili 10 kişi gözaltına alındı.

İddiaya göre, 19 Kasım'da fuar içinde bulunan bir eğlence mekanından çıkan Mustafa O, Mesut D. ve Okan M. ile diğer mekanın önündeki Oğulcan K. ve Hasan A. arasında "yan bakma" nedeniyle tartışma çıktı.

Tartışmanın ardından ayrılan Mustafa O, Mesut D. ve Okan M, bir süre sonra geri dönerek diğer kişilere silahla ateş etti.

Oğulcan K. ve Hasan A. ile yanındakilerin de karşılık vermesi üzerine yaşanan silahlı kavga sonucu bu kişilerle Mustafa O, Mesut D, Okan M. ve Enes U. silahla yaralandı.

 

 

Kentteki hastanelere kaldırılan yaralılardan Mesut D. ve Okan M'nin hayati tehlikesinin bulunduğu öğrenildi.

İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi Cinayet Bürosu ekipleri, yürüttükleri çalışma sonucu iş yeri sahibi Nedim Ö. ile kavgaya karışan Mustafa O, Selçuk O, İlker A, Resul O, Enes U, Oğulcan K, Hasan A, Yiğit A. ve Hakan K'yi gözaltına aldı.

Ekipler, bu kişilerin adreslerinde ise 3 pompalı tüfek, 3 tabanca ile 2 bıçak ele geçirdi.

Güncelleme Tarihi: 21 Kasım 2018, 12:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER