Samsun’da Millet Bahçesi İhalesini Direnç Karaaslan Aldı İddiası

Samsun’da yapılacak olan Millet Bahçesi ihaleye çıktı. Denge Gazetesi, bugünkü manşetinde ihaleyi, Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan’ın eşi Direnç Karaaslan’ın aldığını iddia etti. Çiğdem Karaaslan, haberlerin asılsız olduğunu öne sürdü.

Samsun’da Millet Bahçesi İhalesini Direnç Karaaslan Aldı İddiası

 

Samsun’da eski 19 Mayıs stadının olduğu yere yapılacak olan Millet Bahçesi’nin 2 gün önce 12 firmanın katılımıyla yapıldı.

 

4 AYDA TAMAMLANACAK

Millet Bahçesi, toplamda, 100 Bin 865 metrekarelik alana olacak şekilde, 4 ay içerisinde tamamlanacak.

 

İHALEYİ KARAASLAN ALDI

Samsun’da yayın yapan Denge Gazetesi, bugünkü manşetinde, Millet Bahçesi projesinin ihalesini, AK Parti Çevre, Şehir ve Kültürden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan’ın eşi Direnç Karaaslan’ın şirketinin aldığını iddia etti.

 

 

iDDiALARI YALANLADI

Denge Gazetesi’nin öne sürdüğü haberin ardından, Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, iddiaların asılsız olduğunu savundu. Karaaslan; Denge gazetesinde yer alan, Samsun Millet Bahçesi ihalesini eşim Direnç Karaaslan’a ait şirketin aldığı yönündeki mesnetsiz iddia, iftira ve haberler; şahsımı, ailemi ve seçimlere çok az bir süre kala AK Parti’mizi yıpratmaya yönelik bir girişim olup asla gerçeği yansıtmamaktadır. Eşimin bu yalan haberde yazılanlarla uzaktan yakından hiçbir ilgisi yoktur. Şahsım üzerinden AK Parti’mizi hedef alan ve bir algı operasyonundan öteye geçemeyeceği aşikâr olan bu son derece çirkin iddiayı en net biçimde reddediyor, bu ve benzeri karalama kampanyalarına asla izin vermeyeceğimizi; basın ahlak ilkeleriyle bağdaşmayan sorumsuz ve ilkesiz tavırları nedeniyle ilgili basın kuruluşu ve sorumlular hakkında gereğinin hukuki yollarla en kısa sürede yapılacak” dedi.

 

Güncelleme Tarihi: 16 Şubat 2019, 15:34
YORUM EKLE