banner176

Samsun’da ki 3-4 Akbaba Kim?

Ankara Kuşu isimli twitter kullanıcısı, “Samsun’da 3-4 akbaba birleşmiş Çiğdem Karaaslan’ı yemeye çalışıyor” diyerek kimleri kastetti?

Samsun’da ki 3-4 Akbaba Kim?

 

AK Parti hakkında yaptığı açıklamalarla Twitter’da fenomen haline gelen “Ankara Kuşu” isimli twitter kullanıcısının paylaştığı mesaj gündeme bomba gibi düştü. 'Ankara Kuşu' yaptığı paylaşımda, “Samsun'da Çiğdem Karaaslan ne derse o olacak. Kadını tek bulmuşlar, bunaltıp kaçırmaya çalışanlar var. Şu sıralar Samsun'u konuşmayalım, geriliyorum. Aile içi can sıkıcı birkaç konu var ve 2 hafta içerisinde çözülecek. Ha şunu da söyleyeyim; Cumhurbaşkanımız Çiğdem Hanımı yedirtmez” dedi.

 

Ankara Kuşu’nun bu paylaşımı şaşkınlıkla karşılanırken, 'AK Parti Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan’ı kimler bunaltmaya çalışıyor, Milletvekili aday belirlemede Çiğdem Karaaslan etkili mi olacak ve Cumhurbaşkanı Çiğdem Karaaslan’ı neden bu kadar koruyup kolluyor?' sorularını gündeme getirdi.

 

SAMSUN’DA Kİ 3-4 AKBABA

GerçekTaraf.com haber sitesinin gündeme taşıdığı bu haberin ardından yine twitter üzerinden paylaşım yapan Ankara Kuşu Samsun’da 3-4 akbabanın olduğunu söyledi. Ankara Kuşu paylaştığı mesajda; “Samsun medyası Çiğdem Karaaslan tweetimi haber yapmış. Seçim sebebiyle konuyu kapattım. 3-4 tane akbaba birleşmiş, kadını tökezletmeye çalışıyormuş. AK Parti bu tür çakal tayfasına fırsat vermeyecek kadar kurumsal kimliğe sahip bir yapıdır. Yoğurt da katsanız cacık olmaz onlardan” dedi.

GerçekTaraf/Özel Haber  

 

 

 

 

 

 

Güncelleme Tarihi: 07 Mayıs 2018, 18:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER