Samsun'da Go Kart Aracına Saçını Dolanınca Genç Kızın Derisiyle Birlikte Saçı Koptu

Samsun'da 22 yaşındaki genç bir kız, bindiği go-kart aracında saçlarının aracın motoruna dolanması sonucu ağır yaralandı.

Samsun'da Go Kart Aracına Saçını Dolanınca Genç Kızın Derisiyle Birlikte Saçı Koptu

 

Samsun'da go kart aracına saçı dolanan ve saçı derisiyle birlikte kopan genç kız ambulansla hastaneye kaldırılırken, yaşanan olay, akıllara Sakarya’da bir üniversite öğrencisinin benzer bir kazada başının koparak feci şekilde can vermesi olayını akıllara getirdi.


Olay, bugün saat 20:30'da Samsun Büyükşehir Belediyesi'nin işlettiği Batıpark Go-Kart pistinde meydana geldi. İddiaya göre, ismi şuan öğrenilemeyen 22 yaşında ki genç kız, arkadaşlarıyla birlikte Batıpark'ta bulunan go-kart alanına geldi. Burada go-kart aracına binen genç kız, emniyet kemerini taktı. Bir süre aracı kullanan genç kızın saçları go-kart aracına dolandı. Saçlarının saç derisi ile birlikte koptuğu öğrenilen genç kız, olay yerine gelen 112 Acil Ambulansı ile 19 Mayıs Tıp Fakültesi Hastanesi'ne kaldırıldı. Ağır şekilde yaralanan genç kızın go kart pistinde kopan saç derisiyle birlikte bulunan saçlarının dikilmesi için hastaneye götürüldüğü öğrenildi.

 

Güncelleme Tarihi: 19 Temmuz 2018, 20:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER