Samsun’da Dayak Yiyen Kerimcan Durmaz Askerliğini Samsun’da Yapacak

Samsun'da bir AVM’de bulunan Hayal Kahvesi adlı mekanda 2016 yılında, iki grup arasından çıkan arbedede dayak yiyen Kerimcan Durmaz, bedelli askerlik için Samsun’da 21 gün askerlik yapacak.

Samsun’da Dayak Yiyen Kerimcan Durmaz Askerliğini Samsun’da Yapacak

 

Samsun’da Hayal Kahvesi adlı 2016 yılında sahne alan Kerimcan Durmaz, iki grup arasında çıkan kavgada darp edilmişti. Çıkan arbedede Kerimcan Durmaz'ın yaralandığı belirtilmişti.

 

KERİMCAN SALDIRIYI ANLATTI

Kerimcan Durmaz yaşadıklarını anlattı: Ben sahnedeyken birileri beni hemep tutup dışarı çıkardı. Hızla dışarı çıkarken ayağım burkuldu. Ama ben silah sesi duymadım. Çıkan kavganın benimle bir ilgisi yok. Şu anda sağlığım iyi ve İstanbul'dayım. Yaşanılan olaydan dolayı üzgünüm. Bir süre sahne almayı düşünmüyorum. Bu tatsız olayı tüm Samsun'a mal etmek doğru değil. Kendini bilmez bir kaç kişinin çıkardığı olaydan dolayı gerçekleşti. 

 

 

SALDIRGANLAR GÖZALTINA ALINDI

Samsun Hayal Kahvesinde yaşanan olayda, Kerimcan Durmaz'a saldırı düzenledikleri belirtilen 3 kişi gözaltına alındı. Samsun Canik Irmak Sırtı Karakolu'na ifadesi alınmak üzere götürülen zanlılar, bazı vatandaşlar tarafından alkışlandı. 'Samsun'da ..bne istemiyoruz' diyerek slogan atan bir grup vatandaş, zanlıların sağlık kontrolü yapılmak üzere götürüldükleri Samsun Eğitim Araştırma Hastanesi'ne kadar eşlik etti.

 

 

İKİ YIL SONRA SAMSUN’A ASKERLİK İÇİN GELİYOR

Samsun’da yaşanan arbedenin arasında kalarak dayak yiyen Kerimcan Durmaz, darp olayının üzerinden iki yıl geçtikten sonra tekrar Samsun’a geliyor. Bedelli askerlikten yararlanan Kerimcan Durmaz, 21 gün temel askeri eğitimini almak için Samsun’a gelecek.

 

 

Güncelleme Tarihi: 11 Kasım 2018, 17:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER