banner176

Samsun’da AK Parti Kongresi Öncesi Slogan Uyarısı

Cumartesi günü Samsun’da yapılacak olan AK Parti Samsun Kongresi ve mitingi öncesi AK Parti Samsun Gençlik Kolları tarafından kongrede atılacak sloganlar çalışıldı.

 Samsun’da AK Parti Kongresi Öncesi Slogan Uyarısı

 

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımı ile 24 Mart Cumartesi günü, Yaşar Doğu Spor Salonu’nda yapılması planlanan AK Parti Samsun İl Kongresi ve Mitingi öncesinde Samsun’da son hazırlıklar tamamlanıyor.  

Samsun’un Tekkeköy ilçesi Yaşar Doğu Spor Salonu’nda gerçekleştirilecek olan kongre için gençlik kolları üyeleri salonda atılacak olan sloganlara çalıştı.

 

GENÇLİK KOLLARINA SLOGAN UYARISI

AK Parti Bölge Koordinatörü Hacı Turan, Samsun İl Koordinatörü Cumhur Ünal, Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan ve AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman’ın da hazır bulunduğu Yaşar Doğu Spor Salonu’nda gerçekleşen provada gençlik kollarına hangi sloganların atılacağı konusunda uyarılarda bulundu.

 

HATA YAPMA ŞANSINIZ YOK!

AK Parti Bölge Koordinatörü Hacı Turan; “Dünya bu kongreyi izleyecek. Özellikle Afrin bu kongreyi izleyecek. AK Parti kongrelerini ve Cumhurbaşkanımızın her konuşmasını 200 Milyon kişi takip ediyor. Hafta sonu olması nedeniyle bu sayıda daha da artabilir. Onun için hata yapma şansınız yok. Atacağınız sloganlar çok önemli” diyerek gençlik kollarını uyardı.


SİZİ MAHÇUP ETMEYECEĞİZ

Bölge Koordinatörü Hacı Turan’ın uyarılarını dikkate aldıklarını belirten, Samsun Gençlik Kolları Başkanı Caner Göktepe ‘Sizi mahcup etmeyeceğiz” dedi.

Kaynak: GercekTaraf.com

 

 

Güncelleme Tarihi: 22 Mart 2018, 19:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner181

banner179

banner180