banner176

Samsun Türkav'a Operasyon Haberine Muharrem Yıldırım'dan Açıklama

Samsun MHP ve İyi Parti İl Başkanlarının Türkav yönetimini görevden alma operasyonu ile ilgili Türkav Samsun Şubesi Başkanı Muharrem Yıldırım açıklama yaptı.

Samsun Türkav'a Operasyon Haberine Muharrem Yıldırım'dan Açıklama

 

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli tarafından 1989 yılında kurulan Türkiye Kamu Çalışanları Kalkınma ve Dayanışma Vakfı (Türkav) Samsun Şubesine görevden alma operasyonu gerçekleştirildi.

 

KAVGALI İKİ PARTİ BİRARAYA GELDİ

Her platformda bir araya gelmekten kaçınan birbirleri ile anlaşamayan iki parti üyeleri Türkav’ı devirmek adına birlikte hareket etti. Samsun MHP İl Başkanı Taner Tekin,  İyi Parti Kurucular Kurulu Üyesi İbrahim Özyer ve İyi Parti Samsun İl Başkanı Ömer Süslü ve MHP’li 3 ilçe başkanının da aralarında bulunduğu isimler Gercektaraf.com haber sitesinin edindiği bilgilere göre, Türkav Samsun Şubesi Başkanı’nı ve yönetimini görevden aldı.

 

BAHÇELİ ATEŞ PÜSKÜRDÜ

Samsun MHP’li yöneticileri ve Samsun İyi Parti yöneticilerin birlikte hareket ettiği görevden alma operasyonunu öğrenen MHP Genel Başkanı ve Türkav Kurucu Başkanı olan Devlet Bahçeli, kurmaylarını yanına çağırarak ateş püskürdü. Bahçeli “Benden habersiz kim kimleri görevden alıyor. Bu nasıl bir iştir. Derhal düzeltin bu konuyu” diyerek ateş püskürdü.

Devlet Bahçeli’nin müdahalesinin ardından görevden alınan Samsun Türkav yönetimi görevlerine tekrar iade edildi.

 

SAMSUN TÜRKAV BAŞKANI AÇIKLAMA YAPTI

GercekTaraf.com haber sitesinin gündeme taşıdığı olay ile ilgili Türkav Samsun Şube Başkanı Muharrem Yıldırım açıklama yaptı. Yıldırım, gündeme gelen haberi yalanlamazken “Vakıf olarak Samsun MHP İl Başkanı ve Yönetimi ile ilgili aramızda her hangi bir problem yoktur. Biz halen görevimize devam ediyoruz.” dedi.

 

Güncelleme Tarihi: 10 Nisan 2018, 19:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER