Samsun Opel Team'den Yardım Kampanyası

Samsun'da "Samsun Opel Team" adıyla bir araya gelen gönüllüler, lösemili çocuklar için "Bir Yudum Nefes" kampanyası düzenledi. 50'şer lira bağış yapan gönüllülerden temin edilen destekle 6 bin 400 lira ile Ondokuz Mayıs Üniversitesi Hastanesi Çocuk Onkolojisinde tedavi gören çocuk hastalar için maske, bez ve ıslak mendil yardımında bulundu.

Samsun Opel Team'den Yardım Kampanyası

 

Samsun'da bir grup gönüllü, Ondokuz Mayıs Üniversitesi Hastanesi Çocuk Onkolojisinde tedavi gören çocuk hastalar için maske, bez ve ıslak mendil yardımında bulundu.

Sosyal medya üzerinden "Samsun Opel Team" adıyla bir araya gelen gönüllüler, lösemili çocuklar için "Bir Yudum Nefes" kampanyası düzenledi.

Kampanya çerçevesinde 50'şer lira bağış yapan gönüllülerden temin edilen destekle 6 bin 400 lira toplandı.

Maske, bez ve ıslak mendil alan gönüllüler, malzemeleri Öğretim Üyesi Dr. Gökhan İnat'a teslim etti.

Gönüllülerden Mert Türk, lösemili çocuklara yardım için sosyal medya üzerinden yardım kampanyasını düzenlediklerini söyledi.

Sosyal sorumluluk projelerinden birinin yardım kampanyası olmasını kararlaştırdıklarını belirten Türk, "Yardım talebi nakdi değil, ayni yardım şeklindeydi. Bizler de topladığımız yardımları maske, bez ve mama alımında kullanarak üç bölüm halinde teslim ettik. Amacımız çevremizdeki ihtiyaç sahiplerine yardımcı olabilmek, onların seslerini duyurabilmek. Destek veren herkese teşekkür ederiz." dedi.

Güncelleme Tarihi: 05 Ocak 2019, 09:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER