banner176

Samsun Liv Hospital Hastanesinde Hastanın Burnunu Yakmışlar

Samsun Liv Hospital Hastanesi’ne nefes darlığı, burun tıkanıklığı şikayeti sebebiyle tedavi olmaya gelen hasta burnunu yaktıklarını iddia etti.

Samsun Liv Hospital Hastanesinde Hastanın Burnunu Yakmışlar

 

Samsun Liv Hospital Hastanesine nefes darlığı, burun tıkanıklığı sebebiyle tedavi olmaya gelen bir vatandaş kulak burun boğaz doktoruna muayene oldu. Nefes darlığı ve burun tıkanıklığı şikayeti olduğunu doktor S.C’ye anlatan hasta, iki kez ameliyat olduğunu ve ameliyattan sonra burnunda nohut büyüklüğünde bir izin kaldığını iddia etti.

 

BURNUMU YAKTILAR

Ameliyatının sorunsuz geçmesi için diğer hastanelere göre oldukça pahalı olan Liv Hospital hastanesini tercih eden hasta, doktorundan şikayetçi olduğunu belirterek;  “Ameliyat sonrası burnumda nohut tanesi büyüklüğünde bir yanık izi oluştu. Doktorumla görüştüğümde bu izin ameliyatla ilgili olmadığını söyleyerek bana herhangi bir şekilde yardımcı olmamıştır. Farklı doktorlarla görüştüğümde bu izin bir ameliyat hatası olduğunu, işlem sırasında dikkatsizlik sonucu yaktıkları için oluştuğunu söylediler.” Dedi.

 

LİV HOSPİTAL PİŞMANLIĞI

Samsun’da bir çok özel hastane var iken Liv Hospital Hastanesini tercih ettiğini belirten hasta, Liv Hospital hastanesini tercih ettiğim için pişmanım dedi. Burnunda ki yanık izinden sonra farklı doktorlar ile görüştüğünü belirten hasta, “Görüştüğüm plastik cerrahi doktoru tekrar ameliyat olmam gerektiğini söyledi. Ben Samsun 'da birçok özel hastaneden hizmet alabilecek durumdayken Liv Hospital hastanenizi tercih ederek ne kadar yanlış bir seçim yaptığımı anladım. Yapılan işlemden sonra telafisi mümkün olmayan üzüntü içerisine girdim. Burnumda kalan iz yüzünden gerek özel hayatım, gerek iş hayatımda sürekli problemler yaşıyorum.” Dedi.

Kaynak: GercekTaraf.com

Güncelleme Tarihi: 14 Şubat 2018, 13:46
YORUM EKLE
YORUMLAR
Şadan aksoy
Şadan aksoy - 2 yıl Önce

İleri derecede koah hastasıyım burun tıkanıklığından amaliyat olmam gerekiyordu ve riskliydi bi arkAdaş vasıtasıyla Yavuz sultan selim cerrah beyle tanıştım bütün korkularımı onun verdiği güvenle yendim mükemmel bir amaliyatla sağlığıma kavuştum teşekkürleryavuz sultan selim cerrah İYİKİ varsın mükemmelsin Allah ömrünü uzun etsin saygılarımla

SIRADAKİ HABER