Samsun İyi Parti’den Sürpriz Milletvekili Adayı

24 Haziran’da yapılacak olan genel seçimler için Samsun İyi Parti’den sürpriz bir isim milletvekili aday adayı olacak.

Samsun İyi Parti’den Sürpriz Milletvekili Adayı

 

Seçimlerin erkene alınması ile birlikte siyaset bir hayli hızlandı. Siyasi partilerden tek tek isimler çıkarak partilerindeki süreci takip ederek aday adaylığını açıklamaya başladı.

 

ÖMER SÜSLÜ’DE ADAY ADAYI OLACAK

Samsun’da İyi Parti’den milletvekili aday adayı olacak isimlerde belirmeye başladı. 24 Haziran’da yapılacak olan genel seçimler için İyi Parti’den aday adayı olan, 21. Dönem Anavatan Partisi Samsun Milletvekili Mehmet Çakar ile İyi Parti Kurucular Kurulu Üyesi İbrahim Özyer’in aday adayı olacakları konuşulurken sürpriz bir şekilde Ömer Süslü’nün de aday adaylığı için öne çıkması kafalarda soru işaretlerine yol açtı.

 

BAŞKANLAR İSTERSE ADAY OLABİLİR

İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in “Eğer isterlerse birkaç il başkanı milletvekilliği için aday adayı olabilir” dediği ve bunun üzerine İyi Parti Samsun İl Başkanı Ömer Süslü’nün Samsun Milletvekili olmak için aday adayı olacağı öne sürüldü.

 

 

ÖMER SÜSLÜ, ÖZYER’İ SATTI MI?

İyi Parti Kurucular Kurulu Üyesi İbrahim Özyer’in yakın akrabası olan Ömer Süslü’nün aday adayı olmak istediği partililer tarafından eleştirilirken, “İbrahim Özyer’in Samsun’dan milletvekili aday adayı olacağını bildiği halde neden Ömer Süslü aday olmak istiyor. Ömer Süslü, İbrahim Özyer’i sattı mı?”  söylentilerine neden oldu.
 

Kaynak: GerçekTaraf.com

Güncelleme Tarihi: 25 Nisan 2018, 18:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER