Samsun İyi Parti Trafik Kazası Son Durumu, Ömer Süslü ve İbrahim Özyer'in Sağlık Durumu Nasıl?

Aday tanıtım toplantısı için Ankara'ya giden ve Kırıkkale yakınlarında meydana gelen kazada ağır yaralanan İYİ Parti Samsun İl Başkanı Ömer Süslü, İbrahim Özyer, Önder Fatih Şenol, Meclis Üyesi Recep Güleroğlu'nun sağlık durumları öğrenildi.

Samsun İyi Parti Trafik Kazası Son Durumu, Ömer Süslü ve İbrahim Özyer'in Sağlık Durumu Nasıl?

 

Aday tanıtım toplantısı için Ankara'ya giden ve Kırıkkale yakınlarında meydana gelen kazada ağır yaralanan İyi Parti Samsun İl Başkanı Ömer Süslü, İbrahim Özyer, Önder Fatih Şenol, Meclis Üyesi Recep Güleroğlu'nun sağlık durumları hakkında bilgiler geliyor.

Samsun'dan gece 02.00 sularında milletvekili aday tanıtım toplantısı için yola çıkan İyi Parti Samsun Heyetini taşıyan araç sabah 07.30 sıralarında Kırıkkkale'de şarampole yuvarlandı. Kaza sonrasında İl başkanı Ömer Süslü, Samsun İyi Parti Milletvekili adayı İbrahim Özyer Samsun İyi Parti Milletvekili adayı Önder Fatih Şenol ve İlkadım Belediyesi Meclis Üyesi Recep Güleroğlu yaralanarak Kırıkkale Üniversitesi Tıp fakültesine kaldırılmıştı.

 

ÖMER SÜSLÜ SAMSUN'A GETİRİLDİ

Kazada omuriliğinde kırık meydana gelen başkan Süslü'nün bu akşam saat 23.00 de ambulans uçakla Samsun Eğitim Araştırma Hastanesine getirileceği ameliyata alınacağı öğrenildi. Ömer Süslü'nün sağlık durumunun ciddi olduğu, felç kalma ihtimalinin bulunduğu üzerinde duruluyor.

 

İBRAHİM ÖZYER BEKLETİLİYOR

İyi Parti Samsun Milletvekili Adayı İbrahim Özyer'in ise vücudunda kırıkların olduğu iç kanamasının meydana geldiği öğrenildi. Hayati tehlikesinin bulunduğu ve iki defa kalbinin durduğu öğrenilen Özyer'in ameliyata alınabilmesi için 48 saat bekleneceği öğrenildi.  İbrahim Özyer'in de Samsun'a getirileceği gelen bilgiler arasında yer aldı.

 

ÖNDER FATİH ŞENOL SAMSUN'A GELDİ

İyi Parti Samsun Milletvekili Adayı kazayı hafif yaralı şekilde atlattığı tedavisi için Samsun Medicana Hastanesi'ne getirileceği öğrenildi.

 

RECEP GÜLEROĞLU'NUN SAĞLIK DURUMU

Samsun İlkadım Belediyesi Meclis Üyesi Recep Güleroğlu'nun sağlık durumunun iyi olduğu kazada kaşının açıldığı gelen bilgiler arasında yer aldı.

 

 


 

 

Güncelleme Tarihi: 30 Mayıs 2018, 20:38
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER