Samsun İçin Sürpriz Gelişme

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yarın İstanbul’da yapması beklenen belediye başkan adayları açıklamasında bazı illerin önümüzdeki haftaya kalabileceği öğrenildi.

Samsun İçin Sürpriz Gelişme

 

Haliç Kongre Merkezinde AK Parti’nin 50 ilin belediye başkan adaylarının açıklanmasına dair toplantısında değişiklik bekleniyor. Toplantının en önemli başlığı İstanbul, Ankara ve İzmir büyükşehir belediye başkan adaylarının kimler olacağıydı.

 

SALI GÜNÜNE KALDI

Ancak partide yaşanan son dakika gelişmeleriyle bu üç büyük ilin başkan adayı isimlerinin açıklanmasının önümüzdeki hafta salı günü AK Parti Grup Toplantısına kalabileceği öne sürüldü.

 

SIZAN İSİMLER PÜRÜZLÜ ÇIKTI

Afyon, Balıkesir, Eskişehir, Konya, Sakarya ve Trabzon illerinin de adaylarının aynı toplantıya kaldığı belirtiliyor. Bu illerin başkan adaylarının kim olduğunun önceden konuşulmasına rağmen ortaya çıkan bazı pürüzler nedeniyle açıklamanın ertelendiği ifade edildi.

 

SAMSUN’DA GEÇ AÇIKLANABİLİR

Bu illerin akabinde Samsun’da, Mustafa Demir’in aday olduğu söylentisi de, seçmeninin tepkisine neden oldu. AK parti Genel Merkezi’nde, seçmenin sızdırılan aday ismine tepki göstermesi üzerine Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı’nın önümüzdeki hafta açıklanacağı bilgisi ileri sürüldü.
Kaynak: GerçekTaraf.com

Güncelleme Tarihi: 23 Kasım 2018, 18:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER