Samsun Haber: Atakumlular'dan Taşçı'ya Teşekkür

Atakum İlçesi Mevlana Mahallesi sakinleri, Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı’yı ziyaret ederek, mahallelerinde gerçekleştirilen çalışmalar ve hayata geçirilen projelerden dolayı teşekkür etti. Başkan Taşçı, “İlçemizdeki 56 mahallenin tamamına eşit ve kapsamlı hizmetleri sunmak için yoğun bir mesai harcıyoruz” dedi.

Samsun Haber: Atakumlular'dan Taşçı'ya Teşekkür

 

Mevlana Mahallesi sakinleri, Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı’yı ziyaret etti. Mahallelerinde gerçekleştirilen çalışmalar ve hayata geçirilen projelerden dolayı Başkan Taşçı’ya teşekkür eden mahalle sakinleri, Atakum İlçesinin değişimi ve gelişimi için, Atakumlular olarak her zaman destekçi olduklarını belirtti.

 

YÜREK BİRLİKTELİĞİMİZ VAR

Teşekkür ziyareti karşısında duyduğu memnuniyeti dile getiren Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, “Atakum İlçesi, 56 mahallesi bulunan, değişimi ve gelişimi ile hayranlık uyandıran bir ilçe. İlçemizin daha da yaşanılabilir bir hale gelmesi için, hiçbir fedakarlıktan kaçınmıyor, yoğun bir mesai ile çalışıyoruz. Bu yoğun çalışmalarımızda da en büyük güç kaynağımız, vatandaşlarımız oluyor. Mahallelerinde gerçekleştirilen çalışmalar için teşekkür ziyaretinde bulunan Mevlana Mahallesi sakini vatandaşlarımıza da bu anlamda şükranlarımı sunuyorum. Bu tür yaklaşımlarla, hedeflerimize ulaşmak için daha çok motive oluyoruz. Atakum Belediyesi ve Atakum’da yaşayan hemşerilerimizin tek bir amacı var. Daha da güzel, daha da yaşanılabilir bir Atakum İlçesi ortaya çıkartmak için yürek birlikteliğimiz var” dedi.

 

 

ATAKUM BİZİM EVİMİZ

Atakum İlçesini ve özellikle mahallelerini, evleri olarak gördüklerini söyleyen Mevlana Mahallesi sakinleri, “Atakum İlçesi bizim evimiz. Evimizin daha güzel, daha yaşanılabilir olması noktasında çalışan Atakum Belediyesine teşekkür ediyoruz. İlettiğimiz taleplerimiz, önerilerimiz ve şikayetlerimiz anında karşılık buluyor. Bu anlamda Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı’ya ve Atakum Belediyesi çalışanlarına teşekkür etmek için bu ziyareti gerçekleştirdik” dedi. Başkan Taşçı, Mevlana Mahallesi sakinlerine, ilçede hayata geçirilmeye hazırlanan projeler, açılışları gerçekleştirilecek çalışmalar ve planan uygulamalar hakkında bilgi verdi.

 
Güncelleme Tarihi: 03 Ağustos 2017, 16:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner117

banner116