Samsun AK Parti Milletvekili Aday Adayları Açıklandı

Haziran ayında yapılacak olan genel seçimlerde Samsun’da AK Parti’den aday adaylığı başvurusu yapan isimler belli oldu. Bazı başvuruların kabul edilmediği öğrenildi.

Samsun AK Parti Milletvekili Aday Adayları Açıklandı

 

24 Haziran 2018 Pazar günü Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili seçimleri yapılacak. Bürokratların milletvekili aday adayı olması için istifa etme süreleri bugün sona erdi. İstifa eden bürokratlar bugün partilerine aday adaylığı için başvuru yaptı.

Samsun AK Parti Milletvekili Aday Adayı olmak için başvuru yapan bürokratların yanı sıra AK Parti teşkilat mensupları da aday adaylığı için başvurularını yaptı.

Bugün itibari ile AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adaylığı için başvuru yapanların sayısı 15 oldu. 29 Nisan Pazar gününe kadar başvuruların alınacağı AK Parti tarafından bildirilirken, bu tarihe kadar Samsun AK Parti Teşkilatı’na aday adaylığı için başvuru yapacakların sayısı 2014 seçimlerinde ki gibi 70 ile 80 arasında olacağı konuşuluyor. GerçekTaraf.com haber sitesinin edindiği bilgilere göre bazı aday adaylarının başvuruları da kabul edilmedi.

 

ŞUANA KADAR AK PARTİ’YE BAŞVURU YAPAN ADAY ADAYLARI

 1. Bülent Turan
 2. Memnune Çakmak
 3. Kudret Aydoğan
 4. Murat Albayrak
 5. Adnan Varol
 6. Tayfun Kurt
 7. Yusuf Ziya Yılmaz
 8. Cemal Uyar
 9. Çoşkun Gündüz
 10. Murat Akmeşe
 11. Ahmet Çelik
 12. Yılmaz Hocaoğlu
 13. Süleyman Kaldırım
 14. Mustafa Özcan
 15. Ahmet Okuyucu

Kaynak: GerçekTaraf.com 

Güncelleme Tarihi: 26 Nisan 2018, 18:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER