PKK ve FETÖ Cezaevlerinde ki Mahkumları Tek Tek Kandırıyor

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ve TÜRKAV, cezaevlerindeki mahkumlar için af çıkması için girişimlerde bulundu.

PKK ve FETÖ Cezaevlerinde ki Mahkumları Tek Tek Kandırıyor

 

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli ve Türkiye Kamu Çalışanları ve Kalkınma Vakfı (TÜRKAV) cezaevi affı çıkarılması için konuyu her platformda gündeme taşıyor.

 

TÜRKAV Samsun Şubesi, cezaevi mahkumları için çalışmalar yaptıklarını belirterek, cezaevlerinde 233 Bin mahkumun olduğunu açıkladı.

Türkav Samsun Şubesi Başkan Vekili İlkay Erkan yaptığı basın açıklamasında şu ifadelere yer verdi.

 

Cezaevindeki kader kurbanı olmaktan çıkıp fetö ve pkk kurbanı oluyorlar. Devlet Bahçeli ve TÜRKAV, kader kurbanları diye nitelediği hükümlülerin dışarı çıkmasını istiyor. Samsun TÜRKAV olarak yaptığımız araştırmalarda, 233 bin kader mahkumu olduğunu, maddi durumları çok kötü olan terörden tutuklular için mücadele edileceğine bu garibanlar için mücadele edilsin. Cezaevlerindeki hayat insan onuru ile fazla bağdaşmıyor. pkk ve fetö bu zemini işledikleri takdirde Türkiye büyük felakete sürüklenir. Cezaevindekiler fetö kurbanı haline gelir.

Samsun TÜRKAV olarak 6 cezaevinde araştırma yaptık. Pkk ve fetö ajanları birer ikişer koğuşlara sızıp parasız gariban mahkumları kandırıyorlar. Cezaevleri çok tehlikeli. Bu amaçla bir an önce mahkumlar için af çıkartılmasını istiyoruz.

Güncelleme Tarihi: 05 Temmuz 2018, 12:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER