Osman Kaymak ve Zihni Şahin Tütün Kırdı

Samsun'un neyi ile meşhur sorusunun cevabı tütün olurken, şimdilerde tütün ekenlerin sayısı bitme noktasına geldi. Samsun Valisi ve Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin artık tek tük kalan tütün tarlasına giderek Vezirköprü ilçesinde tütün kırdı.

Osman Kaymak ve Zihni Şahin Tütün Kırdı

 

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, Samsun Valisi Osman Kaymak ile birlikte Vezirköprü İlçesi Adatepe Mahallesi'nde tarlaya inerek çiftçilerle beraber tütün kırdı.

Vezirköprü ilçesini ziyaret eden Samsun Valisi Osman Kaymak ve Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin Adatepe Mahallesi'nde tarlada çalışan vatandaşlarla buluştu. Burada çalışan çifçilerle hem sohbet ettiler hem de tütün kırarak üreticilere yardım ettiler.

 

 

Çiftçilere bolluk ve bereket dileyen Başkan Şahin, Valimiz Osman Kaymak bey ile beraber tarlada çiftçimizle bir araya geldik ve tütün kırdık. Üretici kardeşlerimizle bir araya geldiğim her an benim için unutulmaz oluyor. Bugün de öyle oldu.  Rabbim tüm çiftçilerimize güç, kuvvet, bolluk, bereket versin. Onları için biz de var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. Çiftçimizin her zaman yanındayız" dedi.

 

 
Güncelleme Tarihi: 05 Ağustos 2018, 09:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER