Osman Genç’ten Samsun İçin Gövde Gösterisi

Canik Belediye Başkanı Osman Genç, ‘Yakın Gelecekte Samsun’ kitabı tanıtımında Büyükşehir Belediyesi Başkanlığı için gövde gösterisi yaptı.

Osman Genç’ten Samsun İçin Gövde Gösterisi

 

Canik Belediye Başkanı Osman Genç, bugün saat 14.00’da Ömer Halisdemir Salonu’nda Samsun’un geleceğini şekillendirecek projeleri içeren “Yakın Gelecekte Samsun” kitabını tanıttı.

 

SAMSUN İÇİN PROJELERİNİ AÇIKLADI

Canik Belediye Başkanı Osman Genç, şehrin geleceği için büyük bir titizlikle hazırlanan “Yakın Gelecekte Samsun” kitabında yer alan vizyoner projeleri Samsunlulara açıkladı. Başkan Genç, Samsun’un katma değerini yükseltecek ve şehre değer katacak projeler hazırladıklarını söyledi. Vizyoner yatırımların, Samsun’un insanlarına, sanayicisine, esnafına, gencine, kadınına kazandıracak, şehrin refah düzeyini artıracak projeler olduğunu belirten Genç, “Herkesin iş ve aş bulduğu, sanayicilerin yer sıkıntısı yaşamadığı, engellerle karşılaşmadığı bir şehir hayal ediyoruz” dedi.

 

 

KİTAP TANITIMINDA GÖVDE GÖSTERİSİ

Önümüzdeki yerel seçimlerde AK Parti’den belediye başkanlıkları için aday adayı başvuruları Pazartesi günü sona eriyor. AK Parti Genel Merkezi’nden yapılan açıklamada mevcut belediye başkanlarının bu süre içerisinde başvuru yapmaması iletildi. Resmi olarak aday olmasa da, her platformda Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı adayı gibi çalışan Osman Genç, bugün Ömer Halisdemir Salonu’nda gerçekleştirilen Samsun’un geleceğini şekillendirecek projeleri içeren “Yakın Gelecekte Samsun” kitabını tanıtımında Samsun için projelerini açıklayarak, büyükşehir belediye başkanlığına aday olduğunu gövde gösterisi yaparak yansıttı.

 

 

 

YÜKSELİŞ ZAMANI SAMSUN VİDEOSU BEĞENİ TOPLADI

Samsun’un için vizyoner projelerini “Yakın Gelecekte Samsun” kitabı tanıtımında hazırladığı 16 dakikalık ‘Şimdi Yükseliş Zamanı Samsun’ videosunda projelerine yer verdi. Katılımın yoğun olduğu programda vatandaşlar Osman Genç’in Samsun projelerini meraklı gözler ile izledi. Hazırlanan videoda, Samsun’u baştan sona değiştirecek projeleri hayranlıkla izleyen vatandaşlardan Osman Genç, tam not aldı.


Öte yandan videonun sonunda verilen ‘Osman Genç Samsun için Gelecek’ sloganı, video izleyenlere Başkan Genç’in büyükşehir belediyesi başkanı olabilmek için hırslı olduğu mesajı verdi.

 

İşte Osman Genç'in Şimdi Yükseliş Zamanı Samsun Videosu

Güncelleme Tarihi: 10 Kasım 2018, 12:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER