Orhan Kırcalı, Mustafa Demir'i Övdü, Yusuf Ziya Yılmaz'ı Güvenilmez İlan Etti

AK Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı katıldığı bir programda AK Parti Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayı Mustafa Demir'i överken, 15 yıl AK Partili Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz'ı güvenilmez ilan etti.

Orhan Kırcalı, Mustafa Demir'i Övdü, Yusuf Ziya Yılmaz'ı Güvenilmez İlan Etti

 

AK Parti Samsun Milletvekilleri ve AK Parti Samsun İl Yönetimi, 31 Mart 2019’da gerçekleştirilecek olan yerel seçimler için Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı Mustafa Demir ile ziyaretler sürdürüyor.

 

17 İLÇE TEK TEK GEZİLİYOR

Samsun’un ilçelerini tek tek gezen ve vatandaşlardan oy isteyen AK Parti heyeti, Samsun’da Büyükşehir ve 17 ilçe belediye başkanlığını almak için seçim çalışmaları sürdürüyor.

 

KIRCALI’DAN TALİHSİZ AÇIKLAMA

Seçim ziyaretleri kapsamında Bafra ilçesinde düzenlenen programa AK Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı, AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman, AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı Mustafa Demir, AK Parti İl Yönetimi Üyeleri ve çok sayıda partili katıldı.

Programda konuşma yapan AK Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı, 15 yıl boyunca AK Parti’den Belediye Başkanı yapmış olan Yusuf Ziya Yılmaz’ı güvenilir olarak görmeyerek, Mustafa Demir için” Kurucu il başkanımız, milletvekilimiz ve bakanımız bu kadar tecrübe ile inşallah Samsun`un 5 yılı emin ellerde olacak” ifadelerinde bulundu. Kırcalı’nın bu konuşması bazı AK Partililer tarafından talihsiz bir açıklama olarak yorumlandı.

Kaynak: GercekTaraf.com

Güncelleme Tarihi: 03 Aralık 2018, 19:38
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER