Ordu'da Konserde Şarkıcı Gülşen'e Çorabını Çekermisin Enver Yılmaz Başkan Geliyor Dedi

Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen konsere ünlü şarkıcı Gülşen davet edildi. Gülşen'in sahnede şarkı söylediği anda, belediye personellerinden biri Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz'ı kastederek, "Başkan geliyor çorabını çekermisin" dedi. Gülşen, yaşanılan skandal olay karşısında bakın ne tepki verdi. İşte o video

Ordu'da Konserde Şarkıcı Gülşen'e Çorabını Çekermisin Enver Yılmaz Başkan Geliyor Dedi

 

Ordu Büyükşehir Belediyesi, Süleyman Felek Caddesi’ni yayalaştırma projesini kutlama amacıyla etkinlikler organize etti. Etkinlikler kapsamında şarkıcı Gülşen konser verdi. Ancak konser sırasında Gülşen’e, “Başkan geliyor çorabını çeker misin” diyen sunucuya, Gülşen sert çıktı. Gülşen sunucuya tepki olarak “Pardon siz ne dediniz bir daha sesli bir şekilde tekrarlar mısınız, şaka yaptıysanız şaka kaldırmak kadar samimiyetimiz yok” diyerek çıkıştı.

Daha sonra Gülşen, 60 bin kişilik konser ve miting alanını dolduran vatandaşların karşısında bu durumu eleştirmeye devam etti. Gülşen bu kez sahnedeki Belediye Başkanı’na, “çorabını çeker misin diyemez bana sizin sunucunuz. Bir sanatçının ne yapacağına saçma sapan bir sunucu karar veremez” dedi.

İşte o anlar:

Oda TV

 

 

 

Güncelleme Tarihi: 26 Temmuz 2018, 08:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER