Ömer Süslü Samsun İyi Parti Teşkilatını Kapatacak

İYİ Parti’nin elini kolunu sallaya sallaya Samsun’dan en az 3 milletvekili çıkaracağını iddia eden Ömer Süslü’yü eleştiren MHP’liler; “ Bu liste ile İyi Parti bir vekil bile çıkarması zor, anlaşılan İyi Parti kapanacak” dedi.

Ömer Süslü Samsun İyi Parti Teşkilatını Kapatacak

 

İYİ Parti Samsun İl Başkanı Ömer Süslü;  İYİ Parti’nin elini kolunu sallaya sallaya Samsun’dan en az 3 milletvekili çıkaracağını iddia etti.

İyi Parti’nin listesine gelen eleştiriler üzerine Ömer Süslü, “Milletvekili aday listesi mükemmel bir liste. İYİ Parti’ye zaten oy vermeyecek, sadece algı operasyonu yapmaya çalışan zihniyeti bozuk isimlerin listemizi eleştirme gayreti içerisine girdiğini görülmekte. 9 adayımızın tamamı da mükemmel. Son derece seçkin 58 arkadaşımızın arasından seçilmiştir. Sandıklar patladığında insanlar görecek. Biz Millet İttifakı olarak 1. çıkacağız ve Millet İttifakı’ndan da İYİ Parti 1. parti çıkacak. Samsun tarihinin en büyük oyunu alacağız. Güle oynaya en az 3 vekil çıkaramazsak partimizin kapısına kilit vururuz” dedi.

 

İyi Parti Samsun İl Başkanı Ömer Süslü’nün açıklamasına tepki gösteren MHP’liler; “MHP’de il başkanlığı yaptığı zamanda icraatlarını da gördük. Bu da başladı CHPliler gibi tavuk beslerim eşşek gibi bağırırım bu da dükkanı kapatıyor yav arkadaş ama sen MHP için çırpınıyordun şimdi ne oldu nasıl bi milliyetçilikti bu. Bu liste ile İyi Parti bir vekil bile çıkarması zor, anlaşılan İyi Parti Samsun il teşkilatı kapanacak” eleştirilerini yöneltti.

 

Güncelleme Tarihi: 25 Mayıs 2018, 13:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER