Necmi Abi, Bizi Rusya’ya Götür!

Samsunlu gençler, Samsun Büyükşehir Belediyesi Kültür Daire Başkanı Necmi Çamaş’tan kendilerini Rusya’ya götürmesini orada tanıtım yapmak istediklerini söyledi.

Necmi Abi, Bizi Rusya’ya Götür!

 

Samsun'un Karadeniz komşusu Rusya ile ticaret, turizm ve işbirliğin geliştirilmesine yapılan tanıtım çalışmalarıyla Rusların Samsun'a olan ilgisini artırmak için Rus bloggerlar (blog site yazarları) Samsun'a geldi.

Samsun'un turistik yerlerinde fotoğraf çektiren Rus bloggerlar, Rusya'ya dönünce sosyal medya hesaplarından paylaştıkları fotoğraflar, takipçileri tarafından oldukça beğeni alırken bir kısım tarafından da tepki ile karşılandı.

 

200 BİN KİŞİYE SAMSUN’U TANITTIK

Kapsamlı bir tanıtım çalışması yaptıklarını belirten Samsun Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı Necmi Çamaş, Samsun ve Türkiye ekonomisine katkı sağlamak için gerekli çalışmaları yaptıklarını söyledi. Son iki ayda yürütülen sosyal medya kampanyası ile Rusya'da 200 bin kişiye Samsun'u tanıttıklarını belirten Necmi Çamaş, tanıtım sonrasında Rus vatandaşlarının Samsun'u ziyaret etmek için rezervasyon yaptırdıklarını söyledi. 

 

RUS BLOGGERLARIN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLA

 

NECMİ ABİ BİZİ RUSYA’YA GÖTÜR

Rus güzellerin Samsun’da çekindikleri fotoğrafları paylaşmasıyla özellikle Samsunlu gençler tarafından ilgi ile karşılandı. Samsun’un Rusya’da tanıtımı için Rus güzellerin fotoğraf çekinip sosyal medya hesaplarında paylaştığını gören Samsunlu gençler Samsun Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı Necmi Çamaş’a çağrıda bulundu. Samsunlu gençler; “Necmi abi bizi de Rusya’ya götür. Bizler de Rusya’da fotoğraflar çekinerek tanıtım yapalım. Rusya’yı Samsun’a tanıtalım” dedi.

 

RAMAZAN AYINDA HOŞ OLMADI

Rus blogerların açık seçik fotoğraflar çekinerek sosyal medyada paylaşılmasını hoş karşılamayan bir grup vatandaş; “Samsun’u tanıtıyorsunuz ama bu şekilde olmaz. Samsun’a gelen kızların ne olduğu belli değil. Açık seçik, çıplak fotoğraflar paylaşıyorlar. Ramazan ayına saygısızlıktır bu yaptıkları. Tanıtım bir ay sonra yapılsa yada bir ay önce yapılsa olmaz mıydı?” dedi.

 

RUS BLOGGERLARIN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLA

Güncelleme Tarihi: 14 Haziran 2018, 20:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER