Necattin Demirtaş'ı Eleştirdi, Tehdit Mesajları Almaya Başladı

Samsun'da sosyal medyada Necattin Demirtaş’ın MHP’den istifa edip İYİ Parti’ye geçişi ile ilgili eleştirler yapan G. D. isimli bir vatandaş, Demirtaş sevenleri tarafından tehdit mesajları almaya başladı.

Necattin Demirtaş'ı Eleştirdi, Tehdit Mesajları Almaya Başladı

 

Samsun'da G.D. isimli bir vatandaş, Necattin Demirtaş’ın MHP’den istifa edip İYİ Parti’ye geçişi ile ilgili sosyal medya paylaşımlarımdan dolayı Demirtaş sempatizanları tarafından tehdit mesajları aldığını duyurdu.
 
G.D., birkaç gün önce facebook hesabından Necattin Demirtaş’a yönelik ‘ Bağımsız aday olsan canımı verirdim. İP’li oldun, bizi kaybettin  Başkan’ mesajları sosyal medyada en çok konuşulan paylaşım oldu.
 
Necattin Demirtaş ve koltuk sevdası paylaşımından sonra  İlkadım Belediyesi Eski Başkanı Necattin Demirtaş ile sosyal medyada başlayan tartışma, gelen yorumlarla  iyice alevlendi. G.D.’in ‘Necattin Demirtaş. Seni severdim, lakin İPlere katıldın. Benim için bittin. Elimi keserim yine oy atmam. HDPKK’nın genel başkanına içeriden çıksın deyip yandaşlık yapan bir partide ne işin var?. Keşke bağımsız olsaydın. Kendini bitirdin başkan.’ yorumuna Necattin Demirtaş, yanıt vermekte gecikmedi. Paylaşımın altına Necattin Demirtaş’ın aleyhine yapılan yüzlerce yorumun yanında sempatizanları tarafından farklı yorumlar yapıldı.

Güncelleme Tarihi: 28 Ocak 2019, 08:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER