Necattin Demirtaş’a Sert Tepki; Gözünü Makam Hırsı Bürümüş

MHP’den aday gösterilmeyince İyi Parti İlkadım Belediye Başkan Adayı olan Necattin Demirtaş’ın yalan üzerine kurulu siyaset yapması MHP’lilerin tepkisine neden oldu.

Necattin Demirtaş’a Sert Tepki; Gözünü Makam Hırsı Bürümüş

 

Necaattin Demirtaş’ın MHP tabanının oylarıyla isim yaptığını ve bu durumu Demirtaş’ın kendi gücü gibi göstermesinin yanlış olduğunu savunan MHP’li seçmenler;  hayatını kaybeden biri üzerinden yalan konuşarak siyaset yapan Necattin Demirtaş’ı eleştiri yağmuruna tuttu.

 

DEMİRTAŞ KAÇ DEFA YARDIM ETMİŞ?

Samsun Çağdaş Haber’in haberine göre; Demirtaş’ın yalanlar üzerine kurulu siyaset tarzını eleştiren MHP’liler, intihar eden İlkadım çalışanının yakınlarına Demirtaş’ın kaç ziyaret yaptığı, ve yaşadıkları sıkıntılara nasıl bir yardımda bulunup bulunmadığını sordu.

 

SİYASETÇİYE YAKIŞMAYAN TAVIRLAR

Necattin Demirtaş’ın ülkücülüğünü sorgulayan bir grup MHP’li seçmenler; “Kendini ülkücü olarak tanıtan ve ülkücü olarak kalacağım diyen bir siyasetçiye yakışmayan tavırlar gösteriyor” dedi.

 

DEMİRTAŞ’I MAKAM HIRSI SARMIŞ

Ülkücü iradenin sert tepkisine neden olan İzmir büyükşehir adayının açıklaması karşısında tavır sergilemediği için de tepkilerin odağı haline gelen Demirtaş’ın tutumunun tamamen siyasi bir hırs ve makam merakı olarak değerlendiriiyor.

 

Güncelleme Tarihi: 30 Ocak 2019, 20:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER