Mustafa Demir’in Adaylığı Arapsaçına Döndü

AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı olmadığını ve Ankara’ya gitmediğini söyleyen Mustafa Demir, başka bir haber sitesine ise ‘Ankara yolundayım’ dedi.

Mustafa Demir’in Adaylığı Arapsaçına Döndü

 

Yerel seçimlerin yaklaşmasıyla Samsun’da kimlerin aday olup olmadığı merak konusu oldu.

Yerel medyada, Mustafa Demir’in AK Parti Genel Merkezi tarafından aday gösterildiği ve Ankara’ya çağrıldığı yönünde haberler yapılmıştı.

 

HABERLER ASILSIZ ADAY DEĞİLİM

Hakkında, AK Parti Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Adayı olduğu iddiaları öne sürülen Mustafa Demir, çıkan haberler için ‘Ankara’ya çağırılmadım, haberler asılsız’ dedi.

 

ANKARA’DA DEĞİLİM

Bugün akşam saatlerinde yapılan görüşmede Ankara’ya çağrılmadığını kendisine tebliğ edilen bir şey olmadığını söyleyen Mustafa Demir, “Şuan alınmış, açıklanmış bir karar yok. Sadece ifade ediliyor. Benim de kulağıma geliyor. (Ankara’ya çağrılması konusunda) Şuana kadar bana gelmiş bir şey yok” dedi.

 

 

ANKARA YOLUNDAYIM

Mustafa Demir ile başka bir haber sitesi tarafından yapılan görüşmede ise şuan Ankara yolunda olduğunu belirterek adaylık konusu ile ilgili henüz kendisine bir bilginin verilmediğini, genel merkezin gerekli açıklamayı yapacağını kaydederek, "Cumhurbaşkanımız bize böyle bir görev teklif ederse, boynumuz kıldan ince. Samsun için her şeyin hayırlısı" dedi.

Güncelleme Tarihi: 19 Kasım 2018, 21:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER