Mustafa Demir, ' Samsun'u İlmek, İlmek Dokuyacağız'

Cumhur İttifakı Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir, "31 Mart'tan sonra önümüzdeki 5 yılda bereketli günler bizi bekliyor. Samsun'u ilmek ilmek dokuyacağız" dedi

Mustafa Demir, ' Samsun'u İlmek, İlmek Dokuyacağız'

 

Cumhur İttifakı AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı eski Bayındırlık ve İskan Bakanı Mustafa Demir, seçim çalışmaları kapsamında 5 ilçede partisinin Seçim Koordinasyon Merkezi(SKM) açılışına katıldı, önemli açıklamalarda bulundu. Demir, Samsun'u gelecek 5 yılda 'bereketli günler'in beklediğini söyledi.

 

5 İLÇEDE ÖNEMLİ MESAJLAR

Mustafa Demir, beraberinde milletvekilleri Ahmet Demircan, Fuat Köktaş, AK Parti ve MHP Samsun il yönetim kurulu üyeleri ile birlikte sırasıyla Asarcık, Kavak, Ladik, Vezirköprü ve Havza ilçelerinde partisinin SKM açılışlarına katıldı, yaptığı konuşmalarda önemli mesajlar verdi.

 

Gittiği ilçelerde halkın büyük sevgi gösterileriyle karşılanan Mustafa Demir, miting havasında geçen SKM açılışlarında yaptığı konuşmalarda, kısaca şunları söyledi:

 

"Sizler için, halkımız için, Samsun'umuz için değerli vekillerimiz ile, değerli teşkilat üyelerimiz ile yol yürümeye devam ediyoruz. Şimdi önümüzde Türkiye'miz için son derece önemli bir dönemeç daha var. Gittiğimiz her yerde Cumhur İttifakı'nın ve bu seçimlerin önemini anlatıyoruz.

 

 

'HERKESE BİZDEN SELAM SÖYLEYİN'

Bugün hepimizin bildiği gibi, halkımızın yakından gördüğü gibi dünya meseleleri 3 lider arasında konuşuluyor, tartışılıyor, karara bağlanılıyor. Sayın Putin, Trump ve Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan. Cumhurbaşkanımızın bu 3 liderden önde olduğunu hepimiz görüyoruz. Başka söze gerek var mı? Yalnız burada durmak çok kolay değil. 31 Mart'ta az zaman kaldı. Pazar günü Cumhurbaşkanımız Samsun’a gelecek. Herkese bizden selam söyleyin, oylarını talep edin.

 

'BEREKET DOLU 5 YIL GELİYOR'

85 gündür sahadayım. Samsun’u bir heyecan sardı. Bunu hepimiz hissediyoruz. 31 Mart'a kadar bu heyecanı daha da büyütelim, daha da yayalım. Bizim isteğimiz, tüm buradaki kadronun isteği şehrimizin geleceğini yakınen ilgilendiren 31 Mart'taki seçimlerde Türkiye’ye çok iyi bir neticeyi hep birlikte hediye edelim. Bunu hep birlikte başaralım. Tüm vatandaşlarımız önümüzdeki 5 yılın başta Samsun olmak üzere tüm ülkemizde nasıl bereketli gececeğini görecekler. Bundan kimsenin şüphesi olmasın. Önümüzdeki 5 yıl Samsun'u, tüm ilçeleriyle birlikte ilmek ilmek adeta yeniden dokuyacağız." Mustafa Demir, Asarcık MHP Seçim Koordinasyon Merkezi’nin açılışına da katıldı.

 

 

Güncelleme Tarihi: 27 Şubat 2019, 12:55
YORUM EKLE