Murat Çelik AK Parti Üyeliğinden Atıldı Mı?

AK Partili Çelik İnşaat Sahibi Murat Çelik, sosyal medya üzerinden AK Parti milletvekilleri ve Genel Başkan Yardımcılarını eleştiri yağmuruna tutmuştu. Yaşanan bu olayın üzerine Çelik’in AK Parti üyeliğinden atıldığı iddia edildi.

Murat Çelik AK Parti Üyeliğinden Atıldı Mı?

 

AK Parti’ye yakınlığı ile bilinen Çelik İnşaat Sahibi Murat Çelik, sosyal medya üzerinden AK Parti milletvekilleri ve Genel Başkan Yardımcılarını eleştiri yağmuruna tuttu.

 

VEKİLLER BELEDİYELERE İŞ YAPIYOR

Belediyelere kahve ve promosyon pazarlama işleri ile gündeme gelen AK Parti Karabük Milletvekili Samsun İl Koordinatörü Cumhur Ünal, Kırşehir’de Petrol ve Lastik firması sahibi AK Parti Genel Merkez Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Bölge Koordinatörü Hacı Turan ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Samsun Milletvekili Kentsel Tasarım Peysaj Mimarı Çiğdem Karaaslan’ı isim vermeden eleştirdi.

 

 

Samsun’da İnşaat sektörünün önde gelen firmaları arasında yer alan ve AK Partili siyasilerle yakınlığı ile bilinen Çelik İnşaat Sahibi Murat Çelik’in sosyal medya hesabında paylaştığı o yazı;


“Bir tarafta belediyelere kahve vs. promosyon pazarlamaya çalışan bir il koordinatörü, diğer tarafta lastik patlatanlara lastik satmaya çalışan bir bölge koordinatörü…hepsinin üzerinde de SUR-DİYARBAKIR gibi yeniden şehirleşen yerleşim yerlerinin şehir plancısı Genel Başkan Yardımcısı…Allah kolaylıklar versin sizlere…. Bu Vatan Asla Sahipsiz Kalmamıştır…!!! Kalmayacak da!!! Bu yüce Türk Milleti elbet hesap soracağı zamanı bilir…:) Saygı ve selamlarımla….:)”

 

 

PAYLAŞIMI KALDIRTTILAR

Murat Çelik’in Facebook üzerinde paylaştığı yazı haberleştirilince bazı çevreler rahatsız oldu. Sosyal medyada paylaşılan yazı çok geçmeden gelen baskılar üzerine Murat Çelik’e kaldırttırıldı.

 

 

AK PARTİ ÜYELİĞİNDEN ATILDI MI?

AK Partili Çelik İnşaat Sahibi Murat Çelik isyanını sosyal medyada dile getirmesi bazı vekilleri rahatsız edince paylaşım kaldırıldı. Sonrasında ise Çelik’in AK Parti üyeliğinden de çıkarıldığı iddia edildi.

Güncelleme Tarihi: 20 Nisan 2018, 15:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER