MHP’nin İlkadım Belediye Başkan Aday Adayları Belli Oldu

Samsun’un İlkadım ilçesi için MHP’den 3 isim başkanlık aday adaylığı için belirlendi.

MHP’nin İlkadım Belediye Başkan Aday Adayları Belli Oldu

 

Tarihi tam olarak netlik kazanmasa da 2019 yılında yapılması planlanan yerel seçimlerde siyasi partiler çalışmaları şimdiden başladı. AK Partili İlkadım Belediyesi Başkanı Erdoğan Tok’un karşısına güçlü bir aday çıkarmak için isim arayan MHPliler, tekrardan İlkadım Belediyesi’nde MHP bayrağını dalgalandırmak istiyor. GercekTaraf.com haber sitesine ulaşan bilgilere göre MHPli yöneticiler bir araya gelerek çok güçlü bir isim olan Erdoğan Tok’un karşına çıkaracakları isimleri konuştu. Edinilen bilgilere göre MHP İlkadım için 3 isim belirledi.

 

KIZDI VE BENDE ADAYIM DEDİ

Samsun MHP Teşkilatını özellikle 3 isim üzerinde durdu. Yerel seçimlerde MHP, Eski İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, Erkut Çiftçi ve 2014 yılı MHP’nin Canik Belediye Başkan Adayı Atıf Yiğit’te aday adayı olarak seçimlere hazırlanacak. GercekTaraf.com haber sitesine gelen bilgilere göre Atıf Yiğit, yaşanılan bir olay üzerine kızarak “Bende İlkadım’a adayım” diyerek aday adayı olduğunu söyledi.

 

EN GÜÇLÜ ADAY O!

MHP cephesinde belirlenen 3 isim arasında en etkili ismin Atıf Yiğit olduğu, İlkadımlı partililerin Yiğit’i istediği öne sürüldü.

Kaynak: GercekTaraf.com

 

 

Güncelleme Tarihi: 17 Nisan 2018, 15:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER