MHP'den Salıpazarı'na Ziyaret

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Grup Başkanvekili ve Samsun Milletvekili Erhan Usta ile Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Samsun İl Başkanı Taner Tekin, Salıpazarı İlçesi’nde bir dizi ziyaret programı gerçekleştirdi.

MHP'den Salıpazarı'na Ziyaret

 

Amanos Dağı kırsalında çıkan çatışmada şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Samet Tokur’un Salıpazarı İlçesi’nde düzenlenen cenaze törenine katılan Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Grup Başkanvekili ve Samsun Milletvekili Erhan Usta ile Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Samsun İl Başkanı Taner Tekin, cenaze namazının ardından ilçede bir dizi ziyaretlerde bulundu. Öncelikle vatandaş ve esnaf ziyareti gerçekleştiren Usta ve Tekin, ardından Salıpazarı İlçe Teşkilatında partililer ile bir araya geldi. Ülke ve meclis gündemine dair partililere açıklamalarda bulunan Usta ve Tekin, ardından partililerin sorularını cevapladı.

 

 

Ülkemizin hem içeriden hem dışarıdan ciddi saldırılar altında olduğuna dikkat çeken MHP Grup Başkanvekili ve Samsun Milletvekili Erhan Usta, “Gerek içeriden gerekse dışarıdan ülkemize yönelik saldırılar olduğunu görüyoruz. Bu saldırıları bertaraf edebilmek için ise hem içeride hem dışarıda terör ile ciddi bir mücadele veriyoruz. Bu mücadeleyi verirken maalesef güvenlik güçlerimizden şehitlerde veriyor olmamız bizleri derinden üzüyor. Ancak, terörle ve teröristle yapılan mücadelede her ne olursa olsun birlik ve beraberliğimizi bozmadan tüm mücadelemizi sonuna kadar sürdürmeliyiz” dedi.

 

 

Düzenlenen programa Usta ve Tekin’in yanı sıra İl Başkan yardımcıları, Salıpazarı İlçe Başkanı Cavit Yıldırım, Çarşamba İlçe Başkanı Kemal Düzgün ve ilçe yöneticileri de katıldı.

 
Güncelleme Tarihi: 30 Mart 2018, 08:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER