banner176

MHP ve İyi Parti Birleşti Türkav’a Görevden Alma Operasyonu Düzenledi

Samsun MHP İl Başkanı Taner Tekin, İyi Parti Kurucular Kurulu Üyesi İbrahim Özyer ve İyi Parti Samsun İl Başkanı Ömer Süslü, Türkav Samsun Şubesi’ne görevden alma operasyonu gerçekleştirdi.

MHP ve İyi Parti Birleşti Türkav’a Görevden Alma Operasyonu Düzenledi

 

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli tarafından 1989 yılında kurulan Türkiye Kamu Çalışanları Kalkınma ve Dayanışma Vakfı (Türkav) Samsun Şubesine görevden alma operasyonu gerçekleştirildi.

 

İLGİNÇ BİRLEŞME

Her platformda bir araya gelmekten kaçınan birbirleri ile anlaşamayan iki parti üyeleri Türkav’ı devirmek adına birlikte hareket etti. Samsun MHP İl Başkanı Taner Tekin,  İyi Parti Kurucular Kurulu Üyesi İbrahim Özyer ve İyi Parti Samsun İl Başkanı Ömer Süslü ve MHP’li 3 ilçe başkanının da aralarında bulunduğu isimler Gercektaraf.com haber sitesinin edindiği bilgilere göre, Türkav Samsun Şubesi Başkanı’nı ve yönetimini görevden aldı.

 

BAHÇELİ ATEŞ PÜSKÜRDÜ

Samsun MHP’li yöneticileri ve Samsun İyi Parti yöneticilerin birlikte hareket ettiği görevden alma operasyonunu öğrenen MHP Genel Başkanı ve Türkav Kurucu Başkanı olan Devlet Bahçeli, kurmaylarını yanına çağırarak ateş püskürdü. Bahçeli “Benden habersiz kim kimleri görevden alıyor. Bu nasıl bir iştir. Derhal düzeltin bu konuyu” diyerek ateş püskürdü.

Devlet Bahçeli’nin müdahalesinin ardından görevden alınan Samsun Türkav yönetimi görevlerine tekrar iade edildi.

 

 

Güncelleme Tarihi: 10 Nisan 2018, 19:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner181

banner179

banner180