banner176

Kopyala – Yapıştır Vekil Hasan Basri Kurt

Samsun AK Parti Milletvekili Hasan Basri Kurt, basın mensuplarına servis ettiği kutlama mesajında yine bir başkasının servis ettiği haberi kullandı.

Kopyala – Yapıştır Vekil Hasan Basri Kurt

 

Samsun AK Parti Milletvekili Hasan Basri Kurt, Regaip Kandili kutlama mesajı yayımladı. Basın mensuplarına gönderdiği kutlama mesajında şunları söyledi.

” Mübarek üç aylara girdik ve İslam aleminde Recep, Şaban ve Ramazan ayları önemli olan aylardır. Ayrıca bir de kandillerimiz var, bugün Regaib Kandili. Dostu düşmanı kaynaştıran bu günlerin birlikteliğimize ve beraberliğimize ve bunu daha da kaynaştırmamıza vesile olmasını rabbimden niyaz ediyorum. Şu an birlik ve beraberliğe en fazla ihtiyacımız olan günlerden geçiyoruz. Batı’da dost bildiğimiz herkes ve bütün terör örgütleri üzerimize geliyor. Bir bakıyorsunuz ki bütün 7 düvel bize karşı birleşmiş. Bu sebeple bizim birlik ve beraberlik içerisinde, istikrar içerisinde geleceğe umutla bakmamız lazım. Bu kandilin buna vesile olacağına yürekten inanıyor, öncelikle Samsunlu hemşehrilerimin sonra ülkemizin ve tüm İslam aleminin kandilini kutluyorum

Vekil Hasan Basri Kurt’un kutlama mesajı birebir çalıntı çıktı. Geçtiğimiz sene Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz’ın Regaip Kutlama mesajının aynısını kopyalayan Basri Kurt, bu mesajı kendi ağzından çıkan sözler gibi basın mensuplarına bir kez daha servis etti.

Samsun AK Parti Miletvekili Hasan Basri Kurt daha öncede defalarca aynı yönteme başvurmuş başkalarının kutlama mesajlarını birebir kopyalayarak kendi kutlama mesajı gibi basın mensuplarına seviş etmişti.

 

 

İşte çalıntı yaptığı o kutlama mesajı

Samsun Milletvekili Hasan Basri Kurt'Un kopyalayarak servis ettiği basın metni kırmızı ile işaretlenmiştir.

 

 

 

Güncelleme Tarihi: 21 Mart 2018, 09:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner181

banner179

banner180