Kavak Esnafı Mehmetçiğin Yanında

Kavaklı bir esnaf işyerinin iki günlük gelirini Afrin’de ki Mehmetçiklere bağışladı

Kavak Esnafı Mehmetçiğin Yanında

 

Kavak’ta faaliyet gösteren Huzur Aile Çay Bahçesi işletmecisi Hamdi Kesici işyerinin hafta sonu yaptığı tüm kazancını Zeytin Dalı Operasyonu kapsamında Afrin’de bulunan askerlerimiz adına Mehmetçik Vakfı’na bağışladı.

 

 

Kavaklı esnafın yaptığı anlamlı bağışa destek olmak isteyen ilçe halkı da çay bahçesine adeta akın etti.  Çay bahçesine Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, İlçe Jandarma Komutanı Kıdemli Üsteğmen Hüsnü Mete Ergin, Muhtarlar ve çok sayıda vatandaş giderek başlatılan kampanyaya destek verdi.

 

 

HALKIMIZ ASKERİ İLE BÜTÜN

İşletmeci Hamdi Kesici ’ye duyarlı davranışından dolayı teşekkür eden Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, “Afrin’de ki mücadelemiz sadece oradaki teröristlerle değil tüm Dünya’ya karşı savaşıyoruz. Bu yüzden Afrin operasyonu Türkiye için çok büyük bir öneme sahip.  Şükürler olsun Mehmetçiklerimiz orada teröristlerle mücadele ederken Türk halkı da evlatlarına destek olmak için adeta birbirleri ile yarışıyor”  dedi.

 

 

ÇORBADA TUZUMUZ OLSUN

Bu arada iş yerinin hafta sonu elde ettiği tüm kazancı Afrin’de ki askerlerimiz için bağışlayan Hamdi Kesici ’de “ Eşimle askerlerimiz için bir şey yapalım diye düşünürken hafta sonu tüm kazancımızı Mehmetçik vakfına bağışlama kararı aldık. Sağ olsun Belediye Başkanımız, Jandarma Komutanımız ve tüm hemşehrilerimiz bizlere destek olmak için geldiler. Hafta sonu iki günlük tüm gelirimizi çorbada bizimde bir tuzumuz olsun diye bağışlama kararı aldık” ifadelerinde bulundu.

 

 
Güncelleme Tarihi: 21 Mart 2018, 08:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER