banner176

İYİ Parti Samsun Kurucu İl Başkanlığı'nda Görev Dağılımı Belli Oldu

İYİ Parti Samsun Kurucu İl Başkanlığı'nın Kurucu İl Başkanı Ömer Süslü önderliğinde yaptığı yönetim kurulu toplantısında yönetimdeki görev dağılımı belli oldu

İYİ Parti Samsun Kurucu İl Başkanlığı'nda Görev Dağılımı Belli Oldu

 

İYİ Parti Samsun İl Başkanlığı, ikinci yönetim kurulu toplantısını gerçekleştirdi. İlk toplantıda yönetimdeki görevlendirmeleri belirlemek için yetki alan İYİ Parti Kurucu İl Başkanı Ömer Süslü, ikinci toplantıda ise bu görevlendirmeleri açıkladı. Toplantı sonrası bir açıklama yapan Başkan Ömer Süslü, "Samsun'u hak ettiği yere taşımak için taşın altına sadece elimizi değil gövdemizi koyduk. Yeteri kadar Samsun ekonomisi geliştirilemedi istihdam alanı sağlanamadı. Asgari ücrete ağır şartlar altında çalışanlar ve bu ücrete razı gelmek zorunda olanlar var. Hatta asgari ücreti bile lüks sayıp emeğinin asıl karşılığını alamayan gençlerin hayatı mahvoluyor. Samsunspor’un haline bakıyoruz üzülüyoruz. Samsun’da üzülecek dertlenecek birçok şey mevcutken birbirimizle kavga etmenin hiçbir faydası yok. Ayrım gütmeden birlikte beraberce Samsun‘un hak ettiği yere gelmesi için her türlü çalışmayı yapacağız" dedi. Toplantıda ayrıca Hukuk Danışmanı Av. Dr. Cengiz Hatipoğlu, taşeron yasası ve Anayasa Mahkemesi kararlarının yok sayılması, Dış Politika Danışmanı Emekli Kurmay Albay Ayhan Demir İblid operasyonu ve Sağlık Politikalar Danışmanı Opr. Dr. Nurullah Burak Korkmaz ise üniversite hastahanelerinin son durumu hakkında bilgilendirme sunumlarını gerçekleştirdiler.

 


 

GÖREVLENDİRMELER

İYİ Parti Samsun Kurucu İl Başkanlığı'nda görev dağılımı ise şu şekilde oluştu; "İl Başkanı Ömer Süslü, İl Sekreteri Selahattin Uğur Şimşek, İl Muhasibi Bahri Ayazoğlu, Teşkilatlardan Sorumlu Başkan Yardımcısı Hasan Aksoy, Hukuk ve Seçim İşlerinden Sorumlu Başkan Yardımcısı Yaşar Temuçin, Medya ve Propagandadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Fatih Tutar, Mahalli İdarelerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Mustafa Karaosmanoğlu, İş Dünyası ve STK'dan Sorumlu Başkan Yardımcısı Önder Fatih Şenol, ARGE Parti İçi Eğitim ve Kültürden Sorumlu Başkan Yardımcısı Sıttıka Öner, Sosyal Faaliyetlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Ümit Kara, Kadın ve Aileden Sorumlu Başkan Yardımcısı Şadan Saraç, Eğitim, Kültür ve Gençlik Politikalarından Sorumlu Başkan Yardımcısı Didem Çebi, Sosyal Politikalardan Sorumlu Başkan Yardımcısı Derya Çavuşoğlu, Siyasi Partilerle İlişkiler ve Bürokrasiden Sorumlu Başkan Yardımcısı Ali Aydın, Hukuk Danışmanı Av. Dr. Cengiz Hatipoğlu, Dış Politika Danışmanı Emekli Kurmay Albay Ayhan Demir, Sağlık Politikalar Danışmanı Opr. Dr. Nurullah Burak Korkmaz, Bilişim ve Teknoloji Danışmanı Zafer Soylu, Tarım Politikaları Danışmanı Ziraat Yüksek Mühendisi Rıza Erol, Danışma Meclisi Koordinatörü Hüseyin Gürbüz."

 
Güncelleme Tarihi: 18 Ocak 2018, 13:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner181

banner179

banner180