İYİ Parti İlkadım İlçe Teşkilatı Hız kesmiyor

Yerel seçim startını rakipleri olan diğer partilerden çok önce veren İYİ PARTİ İlkadım İlçe Başkanlığı, seçim çalışmalarına son hız devam ediyor. Myhouse Otel’de yönetim kurulu üyelerinin de katılımıyla gerçekleştirilen toplantıya İYİ Partinin yerel seçim çalışmalarında görev alacak mahalle temsilcilerinin de yoğun bir ilgisi olduğu gözlendi.

İYİ Parti İlkadım İlçe Teşkilatı Hız kesmiyor

 

İYİ Parti İlkadım İlçe Başkanı Av. Burcu Işıtan Satar yaptığı konuşmada “…1919’da Başkomutan Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün hürriyet mücadelesini başlatmasının yüzüncü yılına girmiş bulunuyoruz. İlkadımın atıldığı, hürriyet ve bağımsızlık için ilk ateşin yakıldığı yerde İLKADIM’da bulunmaktan hepimiz gurur ve mutluluk duyuyoruz. Türkiye’nin 54 ilinden daha fazla nüfusa sahip olan İlkadım ilçemiz, gerek konumu, gerek nüfusu, gerekse bu ülkenin Atatürkçü, vatansever evlatları gözündeki manevi değeriyle bizler içinde bambaşka bir konumdadır. İlkadım, bizim gözbebeğimizdir, bizim sevdamızdır. Uzun süredir bu güzide ilçemiz ehil olmayanların ellerinde sıkıntı çekmektedir. Bu nedenle 31 Mart’ta halkımız ilçesine sahip çıkacak ve İlkadım’ın yönetimini liyakatı ön planda tutan İYİ parti kadrolarına teslim edecektir. Bu salonda bulunan tüm arkadaşlarımız vatana hizmet için, karşılık beklemeden, çıkar gözetmeden göreve hazırdır. Bu bir cesurlar hareketi, bu bir iyilik hareketi. Hep birlikte güçlüyüz, hep birlikte başaracağız…” demiştir.

    Tüm akşam süren toplantıda sandık güvenliğinin ve seçim çalışmalarının hangi doğrultuda yürüyeceği konusunda katılımcılarla uzun istişarelerde bulunulduğu öğrenildi. İyi Parti İlkadım Teşkilat Başkanı Tuncay Çetin ise “…seçmen listelerinin mahalle mahalle, hane hane incelemesine başladık. Seçmen listelerinin kontrolü ve sağlıklı hale gelmesi önce vatandaşlık, sonra seçim görevimiz. Tüm vatandaşlarımıza ev ziyaretlerimiz de bu çalışmalara paralel olarak devam ediyor. Bu seçim de artık kimse taşıma seçmenlerle, mükerrer veya geçersiz oylarla bir yere varabileceğini düşünmesin…” dedi.

 
Güncelleme Tarihi: 10 Ocak 2019, 11:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER