İstenmeyen Vekil Bedri Yaşar

Samsun’da iki ilçe belediye başkan adayını İYİ Parti Samsun Milletvekili Bedri Yaşar'ın belirlemesi, İyi Parti teşkilatlarında rahatsızlık yaratırken, il yönetiminin istifaya hazırlandığı öne sürüldü.

İstenmeyen Vekil Bedri Yaşar

 

İyi Parti’nin Samsun’da çıkaracağı adaylar belirlendi. Belirlenen adaylar için ilçe teşkilatlarının görüşleri alınırken, Canik ve Tekkeköy adaylarında ise teşkilatın görüşleri alınmadığı öne sürüldü.

 

İSTENMEYEN VEKİL BEDRİ YAŞAR

İYİ Parti'nin Canik ve Tekkeköy Belediye Başkan adaylarının Samsun İyi Parti Milletvekili Bedri Yaşar tarafından belirlendiği ve teşkilatların görüşü alınmadığı gerekçesiyle partililer, Yaşar’a tepki gösterdi.

 

GÜLEROĞLU TEPKİLİ

İyi Parti’de Bedri Yaşar’a olan rahatsızlık devam ederken, İyi Parti Samsun İl Başkanı Recep Güleroğlu'nun, aday tanıtım toplantısı ve mitinglerinde yer almaması partide küskünlüklerin yaşandığının kanıtı oldu.

 

TOPLU İSTİFALAR BEKLENİYOR

İYİ Parti Canik Belediye Başkan adayı Atıf Yiğit ve Tekkeköy Belediye Başkan Adayı ise Mustafa Candal’ı Milletvekili Bedri Yaşar, kendisi belirledi ve il ve ilçe teşkilatlarının görüşlerini almadan kamuoyuna servis etti. Bedri Yaşar’ın parti teşkilatlarından görüş almadan hareket etmesinin ardından, il yönetiminde toplu istafaların yaşanacağı öne sürüldü.

 

 

 

Güncelleme Tarihi: 04 Şubat 2019, 15:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER